VI Ultramaraton Jaga-Kora    Rymanów Zdrój, 21.05.2022r    

Nocny Piotruś 37km

                       Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Fundacja LISTEK
ul.Ignacego Paderewskiego 190
35-330 Rzeszów

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
JKNP-001Monika BanasikKPruchnicka Grupa BiegowaPruchnikPL----TAK
JKNP-002Krzysztof BanasikMPruchnicka Grupa BiegowaPruchnikPL----TAK
JKNP-003Sławomir RybkaMPędzące Ślimaki DębicaPL----TAK
JKNP-004Dorota HabratKHabrat TeamKrosnoPL----TAK
JKNP-005Maciej HabratMHabrat TeamKrosnoPL----TAK
JKNP-006Jacek PiskadłoMNowy Styl Running TeamŻyznówPL----TAK
JKNP-007Mariusz ZwolińskiM--WarszawaPL----TAK
JKNP-008Michał SmykaM--CiecierzynPL----TAK
JKNP-009Joanna PelczarKTrailIsOurWayTeamOdrzykońPL----TAK
JKNP-010Wojciech NowosadzkiM--SzczepańcowaPL----TAK
JKNP-011Jakub HyziakMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePL----TAK
JKNP-012Dominik MasłowskiMPODIUMRzeszówPL----TAK
JKNP-013Bartłomiej SzabatowskiMBiegający ŚwidnikŚwidnikPL----TAK
JKNP-014Andrzej KoniecznyMKonieczny TeamGOSTYŃPL----TAK
JKNP-015Jakub Konieczny MKonieczny teamPoznań PL----TAK
JKNP-016Przemyslaw ŚmiertkaM--WarszawaPL----TAK
JKNP-017Piotr StawińskiM12triWarszawaPL----TAK
JKNP-018Iwona FurtekKLacho TeamKraków PL----TAK
JKNP-019Sławomir Hołówka MLacho Team Kraków PL----TAK
JKNP-020Piotr DzierlęgaMKrólewskie PilznoPilznoPL----TAK
JKNP-021Janusz TuchowskiM--DębicaPL----TAK
JKNP-022Tomasz IdziorM--BrzezinyPL----TAK
JKNP-023Aleksandra BarKGmina Strzelce OpolskieStrzelce OpolskiePL----TAK
JKNP-024Jadzia Szmist KKB Athletic ZręcinSzczepańcowa PL----TAK
JKNP-025Jakub KrajewskiMKilometry OddechówOrelecPL----TAK
JKNP-026Konrad KułaczkowskiMBłąkające TostyStalowa WolaPL----TAK
JKNP-027Krystian JózefiakMKonieczny teamGostyńPL----TAK
JKNP-028Andrzej SzczepockiMNiepołomice BiegająNiepołomicePL----TAK
JKNP-029Małgorzata JuszczykKNiepołomice BiegająNiepołomicePL----TAK
JKNP-030Arkadiusz WróbelMFinisz RymanówLadzinPL----TAK
JKNP-031Dorota KaszyckaKDuch Pogórza DubieckoPL----TAK
JKNP-032Wojciech PieńkoszMPGE Energetic Running/PODIUMRzeszówPL----TAK
JKNP-033Sławomir PrętnikM--JedliczePL----TAK
JKNP-034Grzegorz DaniczMKS RYGLICE GorlicePL----TAK
JKNP-035Joanna RadykKPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślPL----TAK
JKNP-036Tomasz ChlebekMResoviaRzeszówPL----TAK
JKNP-037Monika StefańczykKLes femmes cournat dans les foretsKrakówPL----TAK
JKNP-038Jakub GryzłoMTreserTeam/www.ledmax24.pl/www.przeciezjaniebiegam.blogspot.comJasłoPL----TAK
JKNP-039Mateusz MisiakMNiedźwiedź TeamRopczycePL----TAK
JKNP-040Adrian ŚciborM----------TAK
JKNP-041Andrzej MajkutMHARPAGAN Tarnobrzeg--------TAK
JKNP-042Magdalena BieszczadMTreserTeam--------TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa