VI Ultramaraton Jaga-Kora    Rymanów Zdrój, 21.05.2022r    

Surowica Trail 19km

                                 Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Fundacja LISTEK
ul.Ignacego Paderewskiego 190
35-330 Rzeszów

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
JKST-001Małgorzata JachnaK--RzeszówPL----TAK
JKST-002Grzegorz ObercMFinisz RymanowRymanowPL----TAK
JKST-003Anna KuligK--KrosnoPL----TAK
JKST-004Anna SkóraKMUKS Podkarpacie JedliczeJedliczePL----TAK
JKST-005Dorota Michalik K--Lubartów PL----TAK
JKST-006Paweł ParadowskiMByleDoMety/PodiumRzeszówPL----TAK
JKST-007Jowita Burz-ParadowskaKByleDoMety/PodiumRzeszówPL----TAK
JKST-008Paweł KmiecikMJarosławska Grupa Biegowa Sokół JarosławJarosławPL----TAK
JKST-009Irek Szachnowski MGrupa Biegaczy Skórzec Biega SIEDLCE PL----TAK
JKST-010Anna KmiecikK--JarosławPL----TAK
JKST-011Wiesław NowakowskiMBiegam bo lubięPrzemyślPL----TAK
JKST-012Zofia GorczycaKDorsumOdrzykońPL----TAK
JKST-013Anna MorcinekKBLUSZCZAWOJKÓWKAPL----TAK
JKST-014Wiesław KoziołMdzikie życie run teamKrosnoPL----TAK
JKST-015Marek KozikMMSRKrosnoPL----TAK
JKST-016Sławomir KuligaMPosmakuj Run TeamKrosnoPL----TAK
JKST-017Paweł TomkiewiczM--Iwonicz ZdrójPL----TAK
JKST-018Milan KullaMLK Metropol KošiceZemplinska TeplicaSK----TAK
JKST-019Zuzanna GłombiowskaKRunpassion.pl TEAMGdyniaPL----TAK
JKST-020Maciej PorcekM...ŁężanyPL----TAK
JKST-021Agnieszka PotasiewiczK-KrPL----TAK
JKST-022Paweł PotasiewiczM--Rymanów ZdrójPL----TAK
JKST-023Ewa Staroń-KozakK--KrakówPL----TAK
JKST-024Wojtek PajestkaMGóral z Mazur Running TeamSANOKPL----TAK
JKST-025Łukasz ChmielM--RzeszówPL----TAK
JKST-026Dominika Błaszczyk-LipaK--BrzeźnicaPL----TAK
JKST-027Daniel SkalskiMBłękitni ŻeglceŻeglcePL----TAK
JKST-028Anna PytelKIzbicko w bieguOtmicePL----TAK
JKST-029Katarzyna SzypulskaKSKS ChmielowiceOpolePL----TAK
JKST-030Grzegorz ZiemiańskiMmcp teamTarnówPL----TAK
JKST-031Dawid GolonkaMJasielskie PiorunyJasłoPL----TAK
JKST-032Tomasz KrzyżanowskiMBobo Team DębicaPL----TAK
JKST-033Przemyslaw CienkoszM--NiwkaPL----TAK
JKST-034Anna BilskaK--NiwkaPL----TAK
JKST-035Renata ŁaskaKKlub InO StowarzyszeZielonkaPL----TAK
JKST-036Anna BalawejderK--KrosnoPL----TAK
JKST-037Regina BieszczadKKB Athletic ZręcinWojaszówkaPL----TAK
JKST-038PRZEMYSŁAW KOBIELAMPARAGRAF TARNOBRZEGTARNOBRZEGPL----TAK
JKST-039Bartłomiej OlbrychMwww.nastopy.pl BinarowaPL----TAK
JKST-040Piotr LazarowiczM--WrocankaPL----TAK
JKST-041Łukasz Łażeński M--ŚledziejowicePL----TAK
JKST-042Mateusz MroczkowskiM--BeskoPL----TAK
JKST-043Piotr KlusM--RzeszówPL----TAK
JKST-044Waldemar BożętkaMNowy Styl Running TeamKrosnoPL----TAK
JKST-045Maja Poźniak-StyczyńskaKDDVPuławyPL----TAK
JKST-046Aleksandra OchwatKDla Tomka/ Pożyjemy Zobaczymy Katowice PL----TAK
JKST-047Sławomir ZajdelMMrówka Jarosław Active Team JarosławPL----TAK
JKST-048Monika Zajdel KMrówka Jarosław Active TeamJarosław PL----TAK
JKST-049Lucyna MastejKFizjoteamJasłoPL----TAK
JKST-050Lidia SzymanikK--BrańszczykPL----TAK
JKST-051Beata MazanKFinisz Rymanów KrosnoPL----TAK
JKST-052Paulina SzurlejK--Haczów PL----TAK
JKST-053Paweł ZiębaMTrail Is Our Way / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWAŁużna PL----TAK
JKST-054Katarzyna ZajdelKMrówka Jarosław Active TeamKrakówPL----TAK
JKST-055Maksymilian KościelniakM10BLogWrocław PL----TAK
JKST-056Joanna KrajewskaKKilometry OddechówOrelecPL----TAK
JKST-057Sławomir MadejczykM--BrzyskaPL----TAK
JKST-058Jacek Heliński MDzikie Życie Run Team Krosno PL----TAK
JKST-059Żaneta MoskalKKGB KorczynaKorczynaPL----TAK
JKST-060Erwin GorczycaMGOPR Bieszczady/Krosski Remsport OdrzykońPL----TAK
JKST-061Marta OchwatKKorczyna KGBKorczynaPL----TAK
JKST-062Witold SyrakowskiMPrzenosimy GóryTychyPL----TAK
JKST-063Michał SkibaMPrzenosimy GóryOświęcimPL----TAK
JKST-064Rafał PlewaM-JadownikiPL----TAK
JKST-065Marta Korczyńska-ZdąbłarzK--ChrzanówPL----TAK
JKST-066Łukasz Kolonko MTarnów Tarnów PL----TAK
JKST-067Konrad PodkulM-Kroscienko WyznePL----TAK
JKST-068Anna BrocławikKFizjoteamJasłoPL----TAK
JKST-069Katarzyna FurmanKJedlicze Jedlicze PL----TAK
JKST-070Marcin LeśniakMSalt RunnersBochniaPL----TAK
JKST-071Adrian BieluńMPura Vida TeamSkierniewicePL----TAK
JKST-072Łukasz ObercM--RymanówPL----TAK
JKST-073Maciej MartowskiMEuropa UbezpieczeniaWrocławPL----TAK
JKST-074jacek kowalczykMNidzica BieganidzicaPL----TAK
JKST-075Tomasz Ziobro MKrosno Run Team Krosno PL----TAK
JKST-076Paweł HaczM--KrosnoPL----TAK
JKST-077Magda JarosKNo Pie No Sledgehammer TeamWarszawaPL----TAK
JKST-078Damian PutyraM--BaligródPL----TAK
JKST-079Dariusz PiekuśMNowy ŻmigródNowy ŻmigródPL----TAK
JKST-080Marzena ŻukK--BiałystokPL----TAK
JKST-081Paweł JanikM--ChorkówkaPL----TAK
JKST-082Vladimír BalekMNW Skalite-PrešovSkaliteSK----TAK
JKST-083Jacek GutMBlack Jack TeamHuciskoPL----TAK
JKST-084Dawid WojtasikM--GłębokiePL----TAK
JKST-085Damian Dziewiński MZS Nr3 Sanok/ Dziewiński Team SanokPL----TAK
JKST-086Krzysztof OchyraMIndywidualnieHuzelePL----TAK
JKST-087Jakub BolanowskiMFinisz Rymanów RymanówPL----TAK
JKST-088Bogusław PleskaczMLkS Lotnik UstjanowaMiejsce PiastowePL----TAK
JKST-089Agata GierutK--JasłoPL----TAK
JKST-090Piotr UluszczakMBKS JankowceLeskoPL----TAK
JKST-091Dariusz CzapiewskiMPrzenosimy GóryBieruńPL----TAK
JKST-092Krystian ŚwieradM--TurzańskPL----TAK
JKST-093Artur Dzioba MFinisz Rymanów Odrzechowa PL----TAK
JKST-094Łukasz PrzeklasaMBąki ZapylająJarosławPL----TAK
JKST-095Sławomir DzimiraMBrowar PogórzaDubieckoPL----TAK
JKST-096Cichoń SabinaK--Stara Wieś PL----TAK
JKST-097Paweł SzałajkoMBRTHumniskaPL----TAK
JKST-098Maciej DombrowskiMON Running Draganowa PL----TAK
JKST-099Katarzyna SolińskaKON RunningDraganowaPL----TAK
JKST-100Aleksandra OsieckaKKarasiowaGirlsssTarnobrzegPL----TAK
JKST-101Marcin NiezgodaMKKB MOSiR KrosnoKrosnoPL----TAK
JKST-102Agnieszka MaronkaKAgaKrakówPL----TAK
JKST-103Bartłomiej TomkiewiczMKKB MOSIR KrosnoKrosnoPL----TAK
JKST-104Marcin WęgielMPKO Bank Polski JasłoPL----TAK
JKST-105Marek WąsMMarian BiegaRzeszów PL----TAK
JKST-106Katarzyna WięcekKBez klubuRzeszówPL----TAK
JKST-107Krzysztof ŁuszczycM--TrzebowniskoPL----TAK
JKST-108Anna ŁuszczycK--TrzebowniskoPL----TAK
JKST-109Artur JendrychMBiegajacy Świdnik--------TAK
JKST-110Andrzej Jaklik M----------TAK
JKST-111Cezary MączkaM----------TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa