VI Ultramaraton Jaga-Kora    Rymanów Zdrój, 21.05.2022r    

Ultramaraton "Horbki" 70km

                          Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Fundacja LISTEK
ul.Ignacego Paderewskiego 190
35-330 Rzeszów

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
JKU-001Szymon PabisM--Karniowice PL----TAK
JKU-002Mariusz SkurzyńskiMK.s m.e.t.aWodzisław śląskiPL----TAK
JKU-003Rafał Płonka M--KrosnoPL----TAK
JKU-004Magda OstapińskaKOSTreSROkiPiasecznoPL----TAK
JKU-005Szymon KaliszukM--Krościenko WyżnePL----TAK
JKU-006Zuza ZiajkoKVege RunnersWarszawaPL----TAK
JKU-007Monika Bruszewska- GłombiowskaKUltraŻółwikGdyniaPL----TAK
JKU-008Michał ArciszewskiMSpróchniali HerkulesiŚwierzowa PolskaPL----TAK
JKU-009Marcin GwoździowskiM--TarnobrzegPL----TAK
JKU-010Tobiasz PaluchMKS RYGLICE Ryglice PL----TAK
JKU-011Jakub HamudaMGlobal Natureon Bochnia biega teamBochniaPL----TAK
JKU-012Grzegorz MalickiMOrange PolskaKrakówPL----TAK
JKU-013Zbigniew ReligaM--CiosowaPL----TAK
JKU-014Grzegorz ZawiszaM--WrocankaPL----TAK
JKU-015Agnieszka Pastuszek-BotorKGT RATWroclawPL----TAK
JKU-016Sylwia KaraśK--LubatowaPL----TAK
JKU-017Jacek WójcikMPGR / Finisz RymanówGwoźnica GórnaPL----TAK
JKU-018Monika StraszkoK--WrocławPL----TAK
JKU-019Marcin PiasecznyMRUN-GKrakówPL----TAK
JKU-020Marcin TarnawskiM--SkawicaPL----TAK
JKU-021Kamil KlatkaMAthletic Zręcin KrosnoPL----TAK
JKU-022Barbara Olschimke-MarmurowiczKKolowa Drużyna Nessi Katowice PL----TAK
JKU-023Marcin KrubaMRMT TEAM PROJarosławPL----TAK
JKU-024Sławomir WłochM--KrosnoPL----TAK
JKU-025Dariusz JęczkowskiM--RymanówPL----TAK
JKU-026Norbert BajorekMFitness FreaksRzeszówPL----TAK
JKU-027Tomasz KunzM--KrakówPL----TAK
JKU-028Tomasz ŁaskiMKlub InO StowarzyszeZielonkaPL----TAK
JKU-029Sławomir OkrutniakMGRUNiegoszowicePL----TAK
JKU-030Urszula Honkisz-GodlewskaKNowy Styl Running TeamKrosnoPL----TAK
JKU-031Beata KandeferKKB ATHLETIC ZRĘCINKorczynaPL----TAK
JKU-032Beata WicherK--KrakowPL----TAK
JKU-033Michał PocięgielMSkawina BiegaRadziszówPL----TAK
JKU-034Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPL----TAK
JKU-035Darek KantorMPoziomkiBoduszynPL----TAK
JKU-036MAREK SKRZYNIARZM--KielcePL----TAK
JKU-037Mariola JamrózK--KielcePL----TAK
JKU-038Jan ZboruckiMPrzedwojewski TeamKatowicePL----TAK
JKU-039Ryszard WolińskiMNowy Styl Running TeamDobieszynPL----TAK
JKU-040Ewa SkubidaK--Stalowa WolaPL----TAK
JKU-041Przemysław BieńMKS Ryglice Sekcja BiegowaJoninyPL----TAK
JKU-042Paweł StudnickiMPSWola FilipowskaPL----TAK
JKU-043Sławek SzyrmerM--KrakówPL----TAK
JKU-044Dagmara MilikK--ChorzówPL----TAK
JKU-045Tomasz ŚcierwickiMKamehemahaŁódźPL----TAK
JKU-046Jarek WojtkiewiczMRyś KarpatyBystre gm. BaligródPL----TAK
JKU-047MICHAŁ ZIEMBAMZIOMKIRZESZÓWPL----TAK
JKU-048Mariusz ToporowskiMMTeamLublinPL----TAK
JKU-049Katarzyna KrymKPolish Wings/Night RunnersSmolecPL----TAK
JKU-050Kinga ŁampikaKNight Runners WrocławSmolecPL----TAK
JKU-051Marcin MiąsikMs2wKrosnoPL----TAK
JKU-052Kinga KasprzyckaKSymetria KrosnoPL----TAK
JKU-053Sandra KranskaK-KrakowPL----TAK
JKU-054Aneta SzwajkaKStajnia BalonaSTALOWA WOLAPL----TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa