VI Ultramaraton Jaga-Kora    Rymanów Zdrój, 21.05.2022r    

Ultramaraton "Orzeł" 105km

                       Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Fundacja LISTEK
ul.Ignacego Paderewskiego 190
35-330 Rzeszów

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
JKU-001Rafał BujnowskiMKS StaszewscyWarszawaPL----TAK
JKU-002Artur BarudMPrzemytnikKlimkówkaPL----TAK
JKU-003Szymon SzmistM3 PBOT Zręcin PL----TAK
JKU-004Marcin PeterMRozbiegana Ligota Katowice PL----TAK
JKU-005Karolina KrawczykKInov-8 TeamWarszawaPL----TAK
JKU-006Michał KrawczykMKlub Górski JelonkiWarszawaPL----TAK
JKU-007Wojtek OstapińskiMOSTreSROkiPiasecznoPL----TAK
JKU-008Waldemar PisiałekMMiłośnik BoCoŻarnówPL----TAK
JKU-009Łukasz ZającMPrisjakt PolandKrakówPL----TAK
JKU-010Stanisław SiwiecM--RzeszówPL----TAK
JKU-011Tomasz RenkielM--GliwicePL----TAK
JKU-012Piotr LelitoM--KrakówPL----TAK
JKU-013Zbigniew PrucnalMJasielskie PiorunyJasłoPL----TAK
JKU-014Jakub BrelaMMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJedliczePL----TAK
JKU-015Michał Krukar MFinisz Rymanów Iwonicz-Zdroj PL----TAK
JKU-016Piotr IdziMWarczące SzprychyKrakówPL----TAK
JKU-017Robert Kruczek MWarsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska RzeszówPL----TAK
JKU-018PIotr CisekMFinisz RymanówRymanówPL----TAK
JKU-019Adam OchwatM"Pożyjemy zobaczymy"KatowicePL----TAK
JKU-020Grzegorz RogalaM--BoguchwalaPL----TAK
JKU-021Michał DrozdMGruszka z jednym skrzydłemKołakówPL----TAK
JKU-022Mariusz GąsiorekM--KrosnoPL----TAK
JKU-023tomasz żyłaM--UlanówPL----TAK
JKU-024Marcin MikosMNight RunnersBytomPL----TAK
JKU-025Remigiusz MikrutMniezrzeszonyChełmnoPL----TAK
JKU-026Radek Karasiński MKaraśTeam Tarnobrzeg PL----TAK
JKU-027Mateusz LasotaMPODIUMRzeszówPL----TAK
JKU-028Kamil SzulM--CoventryGB----TAK
JKU-029Jacek KłosekM100 Marathon Club PolandRacibórzPL----TAK
JKU-030Krzysztof WiernuszMFinisz Rymanów PGR 😜Posada Górna PL----TAK
JKU-031Janusz SanockiMNowy Styl Running TeamModerówkaPL----TAK
JKU-032Agnieszka Górniak-Antkowiak KOborygeniOborniki ŚlaskiePL----TAK
JKU-033Marcin NiżnikMNowy Styl Running TeamMiejsce PiastowePL----TAK
JKU-034Arkadiusz MichalskiMNOWY STYL RUNNING TEAMDobieszynPL----TAK
JKU-035Mateusz OsakowiczM--WarszawaPL----TAK
JKU-036Sebastian SzczepańskiMKopytkoKopytówkaPL----TAK
JKU-037Adam KrukarMFinisz RymanówIwoniczPL----TAK
JKU-038Agnieszka JędrzejczykKRzeszowskie Gazele i Gepardy RzeszówPL----TAK
JKU-039Jakub RadykMPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślPL----TAK
JKU-040Łukasz UrbanikM--ŁódźPL----TAK
JKU-041Maciej KielarMSon of JupiterToporowicePL----TAK
JKU-042Piotr BorowiakM--BytomPL----TAK
JKU-043Dariusz KrólickiMFinisz RymanówRymanówPL----TAK
JKU-044Mateusz BieszczadMWIPMEB KROSNO Wojaszówka PL----TAK
JKU-045Dariusz BłażejowskiMNowy Styl Running TeamŚwierzowa PolskaPL----TAK
JKU-046Marcin Zdąbłarz M--Chrzanów PL----TAK
JKU-047Tomasz AlbińskiMRunning FrogsWarszawaPL----TAK
JKU-048Tomasz CzaplaM--Piotrków TrybunalskiPL----TAK
JKU-049Grzegorz DziszkiewiczM--Bielsko BiałaPL----TAK
JKU-050Anna RogowskaKRzeszowskie Gazele i Gepardy RzeszówPL----TAK
JKU-051Mariola Maszewska-WachK--Rawa MazowieckaPL----TAK
JKU-052Łukasz Kubasik MGorczycaTeam Maćkówka PL----TAK
JKU-053Vaclav JarcuskaMKrivanyKrivanySK----TAK
JKU-054Grzegorz MarzecMGmina Strzelce OpolskieSzczepanekPL----TAK
JKU-055Maciek KucMJajamiometeBiadoliny Radłowskie PL----TAK
JKU-056Jacek FeltowiczM--Białystok PL----TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa