Kornatka, 31.10.2021r.        

 

XRUN - Biała Dama 11km

  Strona zawodów i regulamin    

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność Charytatywna
BD11-001Magdalena MikołajczakKNie maŻoryPL----NIENIE
BD11-002OLGA PUTIATYCKAKKABANOSKIKRAKÓWPL----NIENIE
BD11-003Anna LorenzK#AdamCzerwińskiTeamWieliczkaPL----TAKNIE
BD11-004Agnieszka TieblerKMiraz Race Team RadzionkówPL----NIENIE
BD11-005Wojciech MalinowskiM---TrzemeśniaPL----NIENIE
BD11-006Katarzyna MiszczakKMiraz Race TeamRuda ŚląskaPL----NIENIE
BD11-007Martyna KwiatkowskaKMiraz Race TeamChorzówPL----NIENIE
BD11-008Barbara OlbrichKMiraz Race Team ŚwiętochłowicePL----NIENIE
BD11-009Sebastian KrawczykMMove For Health Trening Sportowy i Rehabilitacyjny KrakówPL----NIENIE
BD11-010Bernadeta ZabłockaKMiraz Race Team Ruda ŚląskaPL----NIENIE
BD11-011Waldemar WęglarzM..Rabka ZdrójPL----TAKNIE
BD11-012Małgorzata Mikołajczyk KMiraz Race Team Zabrze PL----NIENIE
BD11-013Aleksandra ŁapaK4APszczynaPL----NIENIE
BD11-014Małgorzata DecKRAJSPORT ACTIVEOpolePL----NIENIE
BD11-015Małgorzata SzarugaKExtreme Club Rabla-ZdrójRabka-ZdrójPL----TAKNIE
BD11-016Dominika BolechowskaKAlpin Sport Hoka One One TeamRabka ZdrójPL----NIENIE
BD11-017Monika Nieckarz-JeziorekKBrakKrakówPL----NIENIE
BD11-018Jola GapysK#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----NIENIE
BD11-019Aleksandra Mucha K#CreazyTeam Kraków PL----TAKNIE
BD11-020Łukasz KobiałkaMŻubry Race TeamStrumianyPL----NIENIE
BD11-021Michał KroguleckiMMiraz Race TeamZabrzePL----NIENIE
BD11-022Jerzy PachutMMy Endurance Coaching TeamSłopnicePL----TAKNIE
BD11-023Monika BurdaKbrakKrakówPL----TAKTAK
BD11-024Łukasz PałkaM-Limanowa PL----NIENIE
BD11-025Karol DałomisMŻubry Race TeamNOWY WIŚNICZPL----NIENIE
BD11-026Jarosław MichałekMOne Way Ticket KrakówPL----NIENIE
BD11-027Łukasz Malinowski MŻubry Race Team Wola Radziszowska PL----NIENIE
BD11-028Anna PałkaKKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
BD11-029Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
BD11-030Sebastian KrawczykMMove for HealthKrakówPL----NIENIE
BD11-031Kamil MurdzaM-RaciborowicePL----TAKTAK
BD11-032Maciej KofinM#AdamCzerwińskiTeamOchojnoPL----NIENIE
BD11-033Łukasz Pałka M-Limanowa PL----NIENIE
BD11-034Adrian ŚwiatowiecMSRS RATELDębicaPL----NIENIE
BD11-035Dominik ChudyMpoczujbieg.plKrakówPL----TAKNIE
BD11-036Kinga SmagaKŻubry Race TeamKsiążnicePL----NIENIE
BD11-037Marcin KupiecMŻubry Race TeamKłajPL----NIENIE
BD11-038Radoslaw BielikM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKNIE
BD11-039Monika MagierskaK---WarszawaPL----NIENIE
BD11-040Maciej KofinM#AdamCzerwińskiTeamOchojnoPL----NIENIE
BD11-041Aneta AdamczykKGirls Power KrakówKrasieniec StaryPL----NIENIE
BD11-042Robert ŁopuchMDziady OCRŁabowaPL----NIENIE
BD11-043Dariusz KułynyczMQłynycz teamNiepołomicePL----NIENIE
BD11-044Marcin FlorekMMężczyźni św. JózefaPilznoPL----NIENIE
BD11-045Grzegorz PenarMNIE MA CzeladźPL----NIENIE
BD11-046Anna ZdańskaKAniaŁódźPL----TAKNIE
BD11-047Piotr KaliszMIm-Possible TeamNowy SączPL----TAKNIE
BD11-048Mateusz MorawaMLACHO TEAMKrakówPL----NIENIE
BD11-049Maksymilian PachutMMy Endurance Coaching TeamSłopnicePL----TAKNIE
BD11-050Małgorzata WilczyńskaKWilkiKrakówPL----TAKNIE
BD11-051Kamil KościukMKACKrakówPL----NIENIE
BD11-052Renata MichorekKKrakówKrakówPL----NIENIE
BD11-053Adam SzymaszekM-KrakówPL----NIENIE
BD11-054Anna BednarskaKTriathlon Team BochniaGdówPL----TAKNIE
BD11-055Ireneusz GawrońskiMAmatorCzechowice-DziedzicePL----NIENIE
BD11-056Kamil KlimasM KatowicePL----NIENIE
BD11-057Krzysztof IwanickiMWM TRISELFKrakówPL----TAKNIE
BD11-058Damian SzczepaniakMKamienicaKamienicaPL----NIENIE
BD11-059MAGDALENA WNĘKOWICZKKB PARANTELALIMANOWAPL----NIENIE
BD11-060DOROTA KowalskaKKB Parantela LimanowaPL----NIENIE
BD11-061Adam Skorupa MMiraz Race Team Zabrze PL----NIENIE
BD11-062Rafał GabryśMMOK Mszana DolnaSzczawaPL----NIENIE
BD11-063Ania StaszczykKPaszczaki gotująBrzeskoPL----NIENIE
BD11-064Zbigniew JaworskiM---KluszkowcePL----NIENIE
BD11-065Ewa KoziołKPozytywniKrakówPL----TAKNIE
BD11-066Sebastian PiecholMRazem Trenujemy SportSieradzPL----TAKNIE
BD11-067Paweł SiwekMŻubry Race TeamNiepołomicePL----NIENIE
BD11-068Andrzej ReczkowskiMAtletic Zręcin NienaszówPL----NIENIE
BD11-069Ania WiechK#AdamCzerwińskiTeamWieliczkaPL----NIENIE
BD11-070Michał GąsiorMbrakTymbarkPL----NIENIE
BD11-071Miroslaw RudnikM.BochniaPL----NIENIE
BD11-072Przemysław WróbelMSSBStryszówPL----NIENIE
BD11-073Ola TułaczKBrak drużyny Bielsko-Biała PL----NIENIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa