Kornatka, 31.10.2021r.        

 

XRUN - Biała Dama 19km

  Strona zawodów i regulamin    

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność Charytatywna
BD19-001Jacek ZawadaMFiKiMiKi TeamZalesie GolczowskiePL----NIENIE
BD19-002JOANNA GROCHECKAK.MikołówPL----TAKTAK
BD19-003Michał PocięgielMSkawina BiegaRadziszówPL----TAKTAK
BD19-004Jan KurekMWataha - łączy nas bieganie / Harpagan BeastKrzeszowicePL----TAKTAK
BD19-005Monika SzewczykKBrzyskiTriTeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-006Agnieszka TieblerKMiraz Race Team RadzionkówPL----NIENIE
BD19-007JOANNA GROCHECKAK.MikołówPL----NIETAK
BD19-008Grazyna KoscielnaKGrazyna KoscielnaKrakówPL----TAKNIE
BD19-009MARCIN PYCIAMOKrakówPL----TAKNIE
BD19-010Paweł LewandowskiMPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
BD19-011Kasia JurakKRun FionkaKonstancin-JeziornaPL----NIENIE
BD19-012Tomasz CzarnyMKabanoski Running TeamPrzeworskPL----TAKNIE
BD19-013Arkadiusz SulkowskiMSULEK team KnurówPL----NIENIE
BD19-014Marcin GutMURAL BIKERŁańcutPL----TAKNIE
BD19-015Szymon ŻołyniakM.SieradzPL----TAKTAK
BD19-016Tomasz StachMAligator TEAMPiekiełkoPL----TAKTAK
BD19-017Waldemar BerezowskkMPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
BD19-018Zygmunt TuszyńskiMPGE RUN Obrót RzeszówPL----TAKNIE
BD19-019Pawel OstrowskiMChłopaki z Sąsiedztwa StrażówPL----TAKTAK
BD19-020Ania BrydniakKKoniu SquadKrakówPL----TAKNIE
BD19-021Piotr JagielskiMbrakRuda ŚląskaPL----TAKNIE
BD19-022Michał DąbrowskiMCinclusŚwiętochłowicePL----TAKTAK
BD19-023Paweł StarzakMZło$nik BiegaSkawinaPL----TAKNIE
BD19-024Antoni KaimMAMyślenicePL----TAKTAK
BD19-025Jarosław SznajderMbrak32-410 DobczycePL----TAKNIE
BD19-026Joanna MajewskaKPGE RUN Obrót RzeszówPL----TAKNIE
BD19-027Karina SurowiecKKabanoski Running Team KrakówPL----TAKNIE
BD19-028Jakub FurmańskiM KrakówPL----TAKTAK
BD19-029Tomasz StankiewiczMGT TEAMKrakówPL----TAKNIE
BD19-030Ireneusz TylibaMJura TEAMPrzeginiaPL----TAKTAK
BD19-031Wojciech WołoszynMWisełkaMyślenicePL----TAKNIE
BD19-032Jordan NowakMKabanoski Running TeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-033Łukasz DydułaMItal Car TeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-034Tomasz ZborowskiMZborkisułkowicePL----TAKTAK
BD19-035Michał SadowskiM-KrakówPL----TAKNIE
BD19-036Jacek FedorczakMJacek FedorczakKrakówPL----TAKNIE
BD19-037Grzegorz SowaMSTG-KrakówKrakówPL----TAKNIE
BD19-038Łukasz JasikowskiMOkiem WilkaGliwicePL----TAKTAK
BD19-039Tymoteusz BąkMmerce.comGliwicePL----NIENIE
BD19-040Piotr KawelczykMToJaWarszawaPL----NIENIE
BD19-041Krzysztof ChobotMJura Trail RunCzęstochowaPL----NIENIE
BD19-042Karolina JędrzejowskaK-KrakówPL----NIENIE
BD19-043Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPL----TAKNIE
BD19-044Maciej WicherekMITMBWKrakówPL----NIENIE
BD19-045Mateusz StudzińskiM***** ***SzczecinPL----NIENIE
BD19-046Wojciech SzymuraMDecathlon Rybnik & PrzyjacieleRybnikPL----NIENIE
BD19-047Agnieszka Cebo KMIRAZ RACE TEAMBytom PL----TAKNIE
BD19-048Kaja RekiećKMIRAZ RACE TEAMZABRZEPL----NIENIE
BD19-049Dariusz DudaMMiraz Race TeamPyskowicePL----NIENIE
BD19-050Marcin BatoraMSRTG DębicaDębicaPL----NIENIE
BD19-051Paulina Pawłowska - JurekKKS Florian LimanowaPL----NIENIE
BD19-052Jarosław JurekMKS FlorianLimanowaPL----NIENIE
BD19-053Kamil LubienieckiMLubieńŁódźPL----TAKNIE
BD19-054TOMASZ SKUPIEŃM--SKAWINKIPL----TAKNIE
BD19-055Grzegorz PaluchMMyśleniczanka MyślecPL----NIENIE
BD19-056Łukasz BorowiecMCreative Bochnia Biega TeamBochniaPL----NIENIE
BD19-057Andrzej MastelaMPolplast biegaLubieńPL----NIENIE
BD19-058Dariusz GradekMGLD TeamKrakowPL----NIENIE
BD19-059Katarzyna KaczmarekK#AdamCzerwińskiTeamSUŁKÓWPL----NIENIE
BD19-060Artur PotockiMInteriaKrakówPL----NIENIE
BD19-061Daniel ŻuchowskiMMUAY RUNNING TEAMKrakówPL----TAKNIE
BD19-062Sławek SochackiMBrakWieliczkaPL----NIENIE
BD19-063Jacek WięcławMAZS AWF Kraków MastersKrakówPL----NIENIE
BD19-064Ola KoehlerKDzikie LisyKrakówPL----NIENIE
BD19-065CZESŁAW WĘGLARZMMultifitKĘDZIERZYN- KOZLEPL----NIENIE
BD19-066Maciej WojtasMPierścieniaKrakówPL----TAKNIE
BD19-067Marcin PiasecznyMRUN-GKrakówPL----TAKNIE
BD19-068Tomasz SzymczykM-CzęstochowaPL----NIENIE
BD19-069Beata SalbertKOkiem WilkaBytomPL----NIENIE
BD19-070Katarzyna KujawaKKurczak i AgatkaGdyniaPL----NIENIE
BD19-071GRZEGORZ STROJEKMsoloPrzemkówPL----NIENIE
BD19-072Jakub JózefiakMBOKONONINowy SączPL----NIENIE
BD19-073Karina JezierskaK12Tri.pl TeamZabieganeDniWarszawaPL----NIENIE
BD19-074Cezary BaligaM-OlesnoPL----NIENIE
BD19-075Justyna GorzochKKlub Wysokogórski WarszawaWarszawaPL----NIENIE
BD19-076Agnieszka Tatarek-KonikKAlpin Sport Hoka One OneCzeladźPL----TAKNIE
BD19-077Krzysztof MaziarkaMUnlimited Sport 2.0 / ***** ***CzernichówPL----TAKNIE
BD19-078Paweł ZającMCross Heroes - OGIEŃ!KrakówPL----NIENIE
BD19-079Grażyna FirekKBBL ZAMOŚĆ ZamośćPL----NIENIE
BD19-080Agnieszka UrbaniakK12tri.plWarszawaPL----TAKNIE
BD19-081Paweł KowalczykMKĘCKIE HARPAGANY KętyPL----NIENIE
BD19-082Wioleta MrozowskaKbrakMikołówPL----NIENIE
BD19-083Grzegorz BigosMGRAMMIJaworznoPL----NIENIE
BD19-084Dariusz MłodzikMHusaria Race TeamŁączanyPL----NIENIE
BD19-085Katarzyna PęciakKDzikie LisyKrakówPL----NIENIE
BD19-086Anna ŚlęczkaK-OświęcimPL----TAKTAK
BD19-087Karolina JędrzejowskaKBiegacze WymiataczeKrakowPL----NIENIE
BD19-088Ulka DziurzyńskaKVegeRunnersKrakówPL----NIENIE
BD19-089Maciej ZawadzkiMbrakLimanowaPL----TAKNIE
BD19-090Bartek KrajewskiMDCWRPKatowicePL----TAKNIE
BD19-091Magdalena WojcikKVelo.MeganKrakówPL----NIENIE
BD19-092Joanna PagaczK-KrakówPL----TAKNIE
BD19-093Piotr Michał KosmędaMbrakWarszawaPL----NIENIE
BD19-094Paweł ŁabuzMIPA Region Przemyśl - International Police AssociationRzeszówPL----NIENIE
BD19-095Marcin KowalikMPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
BD19-096Anka Luty LegutkoK#AdamCzerwińskiTeam KrakówPL----NIENIE
BD19-097Marcin LorekM.KrakówPL----NIENIE
BD19-098Marek GrygielMJacekBiega Running TeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-099Magdalena Makles-KlubaKZryw ParzymiechyBodzanowicePL----NIENIE
BD19-100Michał SzukałaM KrakówPL----NIENIE
BD19-101Katarzyna Gworys KZryw Parzymiechy Kleśniska PL----NIENIE
BD19-102Krzysztof Gworys MZryw Parzymiechy Kleśniska PL----NIENIE
BD19-103Agnieszka Wikiera-KozaKZryw ParzymiechyCzęstochowaPL----NIENIE
BD19-104Adam BuczyńskiMNon Stop TrailKrakówPL----TAKTAK
BD19-105Marcin MatyjewiczMSRS RATELDębicaPL----NIENIE
BD19-106Magda HudaszekKBrakKrakówPL----NIENIE
BD19-107Magda HudaszekKBrakKrakówPL----NIENIE
BD19-108Nicola ParisMLa Recastello Radici GroupKrakowIT----TAKNIE
BD19-109Wojciech NiemiecMSRS Ratel39-200 DębicaPL----NIENIE
BD19-110Michał JaśkiewiczMMJ projectKrakówPL----TAKNIE
BD19-111Mateusz KrauzMRIFLECXSkawinaPL----TAKNIE
BD19-112Janusz RączkaMRabka Zdrój Skomielna Biała 199PL----TAKNIE
BD19-113Aleksandra TomeckaKUltra Trail MałopolskaKrakowPL----NIENIE
BD19-114ANDRZEJ KIDAMLOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWPL----NIENIE
BD19-115Grzegorz JędrykaM WarszawaPL----NIENIE
BD19-116Paweł SiemieszM-JasłoPL----NIENIE
BD19-117Sebastian KoperMCarrefour Running TeamWarszawaPL----NIENIE
BD19-118Jadwiga SamolińskaKBrakKorzkiewPL----TAKNIE
BD19-119Artur BarcikM***** ***JaworznoPL----TAKNIE
BD19-120Anna CybaKAlfa AlfaSiemianowice ŚląskiePL----TAKNIE
BD19-121Piotr KłembukowskiMKoliber TeamKrakówPL----NIENIE
BD19-122Joanna CywińskaKXWarszawaPL----NIENIE
BD19-123Marek GrabiaszMZabierzów BiegaKobylanyPL----TAKNIE
BD19-124Grzegorz LaskaMPik TeamPodczerwonePL----TAKTAK
BD19-125Sylwia StolarczykKPik TeamZakopanePL----TAKTAK
BD19-126Adam BodurkaMRMT Team ProKrakówPL----TAKNIE
BD19-127Łukasz RybakMŻUBRY RACE TEAMWieliczkaPL----NIENIE
BD19-128Mariusz SzewczykMANSUKrakówPL----TAKNIE
BD19-129Tomasz CabałaMPrzyszowa Napierdziela PrzyszowaPL----TAKNIE
BD19-130Łukasz GawronMMoja Limanowa PL----TAKNIE
BD19-131Edyta SzczepańskaKKittyKrakówPL----NIENIE
BD19-132Małgorzata JedlińskaKHeineken Kraków Running ClubKrakówPL----NIENIE
BD19-133Malgorzata JedlińskaKHeineken Kraków Running ClubKrakówPL----TAKNIE
BD19-134Tomasz StańdaMZupa PomidorowaKrakówPL----TAKNIE
BD19-135Krzysztof LatałaMGo Aptiv!PawłówPL----TAKNIE
BD19-136Tomasz MikołajczykMNAŁapanówPL----TAKNIE
BD19-137Marcin TopolskiMCzłowiek który nie boi się Chucka NorrisaJadownikiPL----TAKTAK
BD19-138Adam PyciaMKorona Masters KrakówKrakówPL----TAKNIE
BD19-139Weronika WojnarowskaK-GdyniaPL----NIENIE
BD19-140Katarzyna CeboK-KrakówPL----TAKTAK
BD19-141Artur CeboM-KrakówPL----TAKTAK
BD19-142Beata KarbowskaK-KrakówPL----TAKNIE
BD19-143Mariusz KaczmarczykMREXERSiemianowice ŚląskiePL----NIENIE
BD19-144Monika WójcikK.KrakówPL----TAKNIE
BD19-145Katarzyna KaczmarekK#AdamCzerwińskiTeamSUŁKÓWPL----NIENIE
BD19-146Alina PatalitaKNiepołomice BiegająNiepołomicePL----NIENIE
BD19-147MARIUSZ JAGIEŁŁOMŁódźŁódźPL----TAKNIE
BD19-148Sylwia GóralikKTKKF UKLEJNAJawornik, Myślenice, Myślenicki, MAŁOPOLSKIEPL----NIENIE
BD19-149Kasia SoldonKKuźniaŁódźPL----TAKNIE
BD19-150Michal BanasiakM-WroclawPL----TAKTAK
BD19-151Wojciech Wojtkowski MMAD RUNNERS Struga PL----NIENIE
BD19-152Marek Kamiński MKuźniaŁódźPL----TAKNIE
BD19-153Dariusz MłodzikMHusaria Race TeamŁączanyPL----NIENIE
BD19-154ANDRZEJ KIDAMLOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWPL----NIENIE
BD19-155Marcin SembereckiMTG Sokół ZakopaneZakopanePL----NIENIE
BD19-156Jarosław MakowiecMKępa SportTuchówPL----NIENIE
BD19-157Wanda KawalecK-SosnowiecPL----NIENIE
BD19-158Aleksandra KowalczykK-SosnowiecPL----NIENIE
BD19-159Patrycja Kosowska-PawłowiczKTychy teamTychyPL----NIENIE
BD19-160Damian OszywaMDAMCZI RUNKielcePL----NIENIE
BD19-161Przemysław Magdowski MCBR Brodnica PL----TAKNIE
BD19-162Aleksandra WiewióraKTychyTychyPL----NIENIE
BD19-163Elżbieta KordosKKKM KaloryferKrakówPL----NIENIE
BD19-164Beata PiątekKwww.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁańcutPL----NIENIE
BD19-165Jakub ZawirskiMBrakMszana DolnaPL----NIENIE
BD19-166Łukasz PietrzyńskiMSkywalkerTeamBędzinPL----NIENIE
BD19-167Jarosław MichałekMOne Way Ticket KrakówPL----NIENIE
BD19-168Edyta KopackaKKB SobótkaWrocławPL----NIENIE
BD19-169Wioleta FranczykKJurekŻeligowskiTeam/wszystkoobieganiu.plBiadoliny RadłowskiePL----NIENIE
BD19-170Szymon ŚliwaMVolenti Non Fit IniuriaKrakówPL----TAKNIE
BD19-171Michał RosMRos TeamGodziszkaPL----NIENIE
BD19-172Adam TrąbickiMINBORNMEDIAWarszawaPL----NIENIE
BD19-173Magdalena WojcikKJerzy Lipczyński PlaceToTriKrakówPL----NIENIE
BD19-174Krzysztof WojciechowskiMUltra Łańcut ŁańcutPL----NIENIE
BD19-175Sławomir GrucelM-SosnowiecPL----NIENIE
BD19-176Sławomir GębskiMKKM KaloryferKrakówPL----TAKNIE
BD19-177Michał MikulskiM---BochniaPL----TAKNIE
BD19-178Tomasz PałkaMKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
BD19-179Dawid MaczugaMOCR Team DębicaDębicaPL----NIENIE
BD19-180Marcin DeptułaMDCWRPKatowicePL----NIENIE
BD19-181Łukasz KobiałkaMŻubry Race TeamStrumianyPL----NIENIE
BD19-182Damian WołekMAKB CRACOVIAKrakówPL----TAKNIE
BD19-183Katarzyna KonsKGt teamKrakowPL----TAKNIE
BD19-184Douglas HarrisM-KrakówGB----TAKNIE
BD19-185Jakub GawronM140minut.pl | TrailshopRzeszówPL----TAKNIE
BD19-186Krzysztof DolataMSOCIOS SILESIAGliwicePL----TAKNIE
BD19-187Dariusz RusekMAKB CracoviaBoleńPL----TAKNIE
BD19-188Patryk KuraMXBędzinPL----NIENIE
BD19-189Sylwia JabłońskaKSBG PODBIEG KrakówPL----TAKNIE
BD19-190Dariusz AdamekM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-191Irmina MarczykKStajnia nad PrzełomemKrakówPL----TAKNIE
BD19-192RAFAŁ PLEWAMJKSJadownikiPL----TAKNIE
BD19-193Bartosz CeberakMBrakBiałobrzegiPL----NIENIE
BD19-194Paweł GocMRMT TeamBochniaPL----TAKNIE
BD19-195Sławomir PolańskiMLacho TeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-196Justyna ŁaskawskaK-Warszawa PL----TAKNIE
BD19-197Bartłomiej KupiecMRunprogress.pl Team Sieraków PL----TAKNIE
BD19-198Krzysztof StachakMMiraz Race TeamŚwiętochłowicePL----NIENIE
BD19-199Maciej HassakMGKC GORLICEGORLICEPL----NIENIE
BD19-200Monika GawronKMiraz Race TeamRuda ŚląskaPL----TAKNIE
BD19-201Małgorzata KalinowskaKDream teamTarnowskie GóryPL----TAKNIE
BD19-202Oliwia PlewińskaKDream team Tarnowskie GóryPL----TAKNIE
BD19-203Paweł KonarskiM-WieliczkaPL----TAKNIE
BD19-204Krzysztof RusinM-JuszczynPL----TAKNIE
BD19-205Aleksandra TomeckaKLPP TeamKrakówPL----NIENIE
BD19-206SEBASTIAN KOPERMCarrefour Running TeamWarszawaPL----NIENIE
BD19-207Karol MatyssekMKS KandaharKatowicePL----TAKNIE
BD19-208Piotr NiedźwiadekM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKNIE
BD19-209Marcin ŁępaMBrakDębicaPL----NIENIE
BD19-210Artur KoziołMPozytywniKrakówPL----TAKNIE
BD19-211Radosław LebiestMŻubry Race TeamWęgrzce WielkiePL----TAKNIE
BD19-212Wojciech GurgulMbrakRoztokaPL----TAKNIE
BD19-213Sebastian KułagaMMiraz Race TeamMysłowicePL----NIENIE
BD19-214Kacper Mrowiński MSMS Zakopane Biały Dunajec PL----NIENIE
BD19-215Bernard BaranMOCR Team DębicaDębicaPL----NIENIE
BD19-216Piotr Michał KosmędaMbrakWarszawaPL----NIENIE
BD19-217Dominik KędziaMCzempińCzempińPL----TAKNIE
BD19-218Justyna MaliszewskaKMotoMrokoLublinPL----TAKNIE
BD19-219Piotr MroczkowskiMMotoMrokoLublinPL----TAKNIE
BD19-220Alicja CzajaKRODZEŃSTWOLimanowaPL----NIENIE
BD19-221Monika Zarzyczna-SajaKSUNEXTREMEMielecPL----NIENIE
BD19-222Łukasz NowickiMSUNEXTREMEWarszawaPL----TAKNIE
BD19-223Jarosław ZbozieńMRMT TeamŁąckoPL----NIENIE
BD19-224Marcin CeremugaMSuska Grupa BiegowaMaków podhalańskiPL----NIENIE
BD19-225Piotr ŁawnikMBez klubowyRuda ŚląskaPL----NIENIE
BD19-226Paweł KlimekMRed BullŁapczycaPL----NIENIE
BD19-227Agnieszka BiałasKAktywna Pszczyna Runners TeamPszczynaPL----NIENIE
BD19-228Dominik Koperski MKoperski TeamŚmigno PL----NIENIE
BD19-229Agnieszka BylicaKULKS LipinkiLipinkiPL----NIENIE
BD19-230Kazimierz KostkowskiM.DobczycePL----NIENIE
BD19-231Paweł ŁadygaMRozbiegane DobczyceDobczycePL----NIENIE
BD19-232Piotr NiewielskiM-WieliczkaPL----NIENIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa