Bieg na Brzankę 2024

  Rzepiennik Strzyżewski 26.05.2024r    

Bieg Górski na Brzankę

                       Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
Rzepiennik Suchy 200
33-163 Rzepiennik Strzyżewski
NIP: 9930666471

Kontakt: biegnabrzanke@gmail.com , tel. 14 6531571

 

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
BG-001Waldemar CzadoMFinisz RymanówRymanówPLNIE
BG-002Zbigniew BrodłoMLKS BurzynZabłędzaPLTAK
BG-003Adam Podraza MWilki Jodłowa JodłowaPLNIE
BG-004Piotr RybaM--DębicaPLNIE
BG-005Anna Święch KPODIUM Strzyżów PLNIE
BG-006Łukasz GrabowyM--DębicaPLTAK
BG-007Przemysław BieńMKS Ryglice Sekcja Biegowa JoninyPLTAK
BG-008Krzysztof KitaMLKS BURZYN Dąbrówka Tuchowska PLTAK
BG-009Krzysztof KitaMLKS BURZYN Dąbrówka TuchowskaPLNIE
BG-010Beata SłomskaKLKS BurzynJodłówka TuchowskaPLNIE
BG-011Kinga Burza KLKS Burzyn BurzynPLTAK
BG-012Jacek SłomskiMŻurowa BiegaŻurowa PLTAK
BG-013Michał OsyskoM--WojniczPLTAK
BG-014Jacek Słomski MŻurowa biegaŻurowa PLNIE
BG-015Beata MazanKFinisz Rymanów KrosnoPLNIE
BG-016Marek PodrazaMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePLNIE
BG-017Karolina EpaKPZU Sport TeamJasło PLTAK
BG-018Wiesław WiktorM--StraszęcinPLNIE
BG-019Mateusz DziubanMOSP OLSZYNYOlszyny PLTAK
BG-020Zdzisław Dębicki MFinisz Rymanów Rymanów PLTAK
BG-021Marcin MusiałMLks BurzynTuchówPLTAK
BG-022Marek Stańczyk MK S. Ryglice Sekcja Biegowa Ryglice PLTAK
BG-023Mariusz SłomskiMŻurowa BiegaŻurowaPLTAK
BG-024Grzegorz JagodaMLKS Burzyn Burzyn PLTAK
BG-025Piotr HyżyMBonnie & ClydeTarnówPLTAK
BG-026Elżbieta CypcarKCarycaBiegaLadzinPLNIE
BG-027Zbigniew GrzegórzekM--OlszynyPLNIE
BG-028Sabina Kuczek-Duda K--Burzyn PLTAK
BG-029Sebastian KnapikMButyjana / #szlachtabiegaGromnikPLTAK
BG-030Marcin Serwoński M--Turza PLTAK
BG-031Ryszard KiełtykaM--RZEPIENNIKPLTAK
BG-032Magdalena DudaK--Żurowa PLNIE
BG-033Hubert RyndakM--OłpinyPLNIE
BG-034Katarzyna DziubanKGalopem czy GallowayemOrelecPLTAK
BG-035Tomek RutkowskiMPincet6ŻurowaPLNIE
BG-036Janusz KostkaMPosmakuj Run Team ChorkówkaPLNIE
BG-037Tomasz Józefczyk MPosmakuj Run Team Krosno PLNIE
BG-038Izabela Zatorska PleskaczKAlpin Sport Team Wrocanka PLNIE
BG-039Dominik BodaMKMP Tarnów SzczepanowicePLNIE
BG-040Bożena Kapałka M--GromnikPLTAK
BG-041Krzysztof Kapałka M--Gromnik PLTAK
BG-042Kacper KopekMKS CISIERzepiennik MPLTAK
BG-043Wojciech CzubaMUKS Wojownik PowroźnikPowroźnikPLTAK
BG-044Igor StężowskiM--Ołpiny PLTAK
BG-045Anna MadejKPTG Sokół Świat Pracy TarnówTarnówPLNIE
BG-046Rafał WojtanowskiMPTG Sokół Tarnów TarnowPLTAK
BG-047Jeremiasz SzaflarskiMWybrzeże Klatki Schodowej TarnówPLTAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa