VI Ultramaraton Jaga-Kora    Rymanów Zdrój, 21.05.2022r    

Maraton "Kurier" 42km

                              Strona biegu i regulamin    

Organizator:

Fundacja LISTEK
ul.Ignacego Paderewskiego 190
35-330 Rzeszów

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
JKM-001Anna WalczakK--WarszawaPL----TAK
JKM-002Agnieszka KinelKPożyjemy ZobaczymySiemianowice Śląskie PL----TAK
JKM-003Łukasz ZawiszaM--IwoniczPL----TAK
JKM-004Małgorzata Kostka KCube Team Krościenko Wyżne PL----TAK
JKM-005Andrzej Kostka MCube Team Krościenko Wyżne PL----TAK
JKM-006Beata HamudaK--BochniaPL----TAK
JKM-007Anna Kapłon K--Warszawa PL----TAK
JKM-008Damian PanekMMUKS Podkarpacie JedliczeJedliczePL----TAK
JKM-009Tomasz KrukarMFinisz RymanówIwoniczPL----TAK
JKM-010Borycki ArturM--Dąbrowa TarnowskaPL----TAK
JKM-011Dawid PiwowarM--KrosnoPL----TAK
JKM-012Ewelina PuchalaKDla TomkaKatowicePL----TAK
JKM-013michal golebiowskiMzabiegane dniwarszawaPL----TAK
JKM-014Agnieszka Czyżowicz-GotfrydKPolish Runners SquadJasłoPL----TAK
JKM-015Sławomir CichońMKrosSki RemsportWarszawaPL----TAK
JKM-016Roman CzajkaM--GliwicePL----TAK
JKM-017Edyta KornilakKGrupa Biegaczy Skórzec BiegaNowakiPL----TAK
JKM-018Paweł PieczonkaMPiękne i BrodaczeRzeszówPL----TAK
JKM-019Grzegorz ZabielskiMAZS UMCS BiegaLublinPL----TAK
JKM-020Emil KędrekMHabys Lipnica Dolna PL----TAK
JKM-021Dorota MackiewiczK--WarszawaPL----TAK
JKM-022Janusz KostkaMPosmakuj Run TeamSzczepańcowaPL----TAK
JKM-023Aneta KarwackaKAZS UMCS BIEGA Łęczna PL----TAK
JKM-024Wróbel ArkadiuszMFinisz RymanówLadzinPL----TAK
JKM-025Łukasz BezulskiMKTS DonkiWarszawaPL----TAK
JKM-026Magdalena Szymala-LipkaKLipki RulezMielecPL----TAK
JKM-027Michał LipkaMLipki RulezMielecPL----TAK
JKM-028Ela KulitaK--SandomierzPL----TAK
JKM-029Izabela ZłochKYULO Run TeamSiedlcePL----TAK
JKM-030Ewa Zelmanowicz-SzłapaKIzbicko w bieguIzbickoPL----TAK
JKM-031Martyna KuźniakKOSTRA KRESKAWarszawaPL----TAK
JKM-032Agnieszka StrońskaKKopalnia Mocy TarnobrzegTarnobrzegPL----TAK
JKM-033Przemysław KuźmaM--JanowicePL----TAK
JKM-034Marcin WienerM--KatowicePL----TAK
JKM-035Antoni Wilk M--KrosnoPL----TAK
JKM-036Marcin TomczykM--Radzyń PodlaskiPL----TAK
JKM-037Anna KlusKTrail is our wayRzeszówPL----TAK
JKM-038Dariusz SzypulskiMSKS ChmielowiceOpolePL----TAK
JKM-039Jacek BuszMStajnia Balona/Old School TRAIL RunningRzeszówPL----TAK
JKM-040Anna WiazowskaKPalę wrotkiBiałystokPL----TAK
JKM-041Łukasz GóreckiM--KrakówPL----TAK
JKM-042Andrzej ŚledziowskiMLacho TeamKrakówPL----TAK
JKM-043Rafał PielechaMFitness FreaksZaczerniePL----TAK
JKM-044Zbigniew WolwowiczM--Nowa DębaPL----TAK
JKM-045Anna LeśniakKSalt Runners BochniaBochniaPL----TAK
JKM-046Piotr KoziołM--KrakówPL----TAK
JKM-047Sławomir JuryśMJSystemKrosnoPL----TAK
JKM-048Bartłomiej Włodarczyk Mwlodarz_aktywnie Wodzisław Śląski PL----TAK
JKM-049Kacper Kościelniak MSalco Garmin Team Raba Niżna PL----TAK
JKM-050Dariusz NiemiecMNowy Styl Running TeamJASŁOPL----TAK
JKM-051Waldemar CzadoMFinisz RymanówRymanów-ZdrójPL----TAK
JKM-052Marcelina NagrodzkaK--KrakówPL----TAK
JKM-053Artur MarutMFitness FreaksSTALOWA WOLAPL----TAK
JKM-054Grzegorz GierulaMKB Athletic Zręcin ŁężanyPL----TAK
JKM-055Daniel ChmielowiecMGGBSzymbarkPL----TAK
JKM-056Wojciech BorysewiczMRYBNICKA GRUPA BIEGOWA Pędzimy Razem RybnikPL----TAK
JKM-057Bartłomiej LitwinMWkurw_TeamWrocankaPL----TAK
JKM-058Aneta CuberK--TarnobrzegPL----TAK
JKM-059Dorota GorczycaK--LublinPL----TAK
JKM-060Jacek GorczycaM--LublinPL----TAK
JKM-061Robert ZiębaMTrail Is Our Way / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABobowaPL----TAK
JKM-062Mariusz ZiębaMTRAIL IS OUR WAY/BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABobowaPL----TAK
JKM-063Izabela LachowiczKRybnicka Grupa Biegowa pędzimy razemRybnikPL----TAK
JKM-064KAMIL MOSOŃM--TargowiskaPL----TAK
JKM-065Ryszard RóżyckiMSokół ZagórzZagórzPL----TAK
JKM-066Elżbieta Różycka KSokół ZagórzZagórzPL----TAK
JKM-067Leszek SkóraMIzbicko w bieguIzbickoPL----TAK
JKM-068Karolina RozparaK--SzebniePL----TAK
JKM-069Jakub MendochaM--MarysinPL----TAK
JKM-070Paweł SzatyłowiczM--BiałystokPL----TAK
JKM-071Iwona ŁuczyckaKKozacki team Hłomcza/Pozytywnie Zabiegani SanokHłomcza PL----TAK
JKM-072Wojciech MerkwaMZiomkiWarszawaPL----TAK
JKM-073Katarzyna KosteraKVege RunnersWarszawaPL----TAK
JKM-074Barbara Wajda KKGB Korczyna Korczyna PL----TAK
JKM-075Dariusz SzubaMKGB KorczynaKorczynaPL----TAK
JKM-076Agnieszka MatysiakKKopalnia Mocy Tarnobrzeg TarnobrzegPL----TAK
JKM-077Paweł SzczepanekMNowy Styl Running TeamKrosnoPL----TAK
JKM-078Joanna PatykKDrużyna JezusaChorzówPL----TAK
JKM-079Mateusz DrągMPrzenosimy GóryTychyPL----TAK
JKM-080monika sobotkaK--WarszawaPL----TAK
JKM-081Jolanta CymborskaKNBRCWarszawaPL----TAK
JKM-082Katarzyna DziubanKGalopem czy GallowayemOrelecPL----TAK
JKM-083Grzegorz MosioM--ŻelichówPL----TAK
JKM-084Jan ZającMGrochówWarszawaPL----TAK
JKM-085Wojciech GrzegorczykMKondycjaWarszawaPL----TAK
JKM-086Piotr PlachaMKopalnia Mocy TarnobrzegTarnobrzegPL----TAK
JKM-087Marcin MikołajczykMAktywnaKorczynaKrosnoPL----TAK
JKM-088Hubert WierdakMaktywnakorczyna.plKorczynaPL----TAK
JKM-089Katarzyna GołębiewskaKCOMFORT ZONEGliwicePL----TAK
JKM-090Przemek NagrodzkiM--KrakówPL----TAK
JKM-091Alan RymarM--KrosnoPL----TAK
JKM-092olaf kacperskiM--warszawaPL----TAK
JKM-093Jakub BuszewskiMNo Pie No Sledgehammer TeamWarsawPL----TAK
JKM-094Grzegorz GonetM--ZręcinPL----TAK
JKM-095Paweł WojtowiczMNowy Styl Running TeamKrosnoPL----TAK
JKM-096Kamil GlazerM--Rogi/WrocankaPL----TAK
JKM-097Justyna JasłowskaKScott Poręby PL----TAK
JKM-098Maciej TrzemżalskiMAktywna KorczynaKorczynaPL----TAK
JKM-099Oleg BylinowskiM-RzeszówPL----TAK
JKM-100Mateusz KowalczykMMinutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaStudzianPL----TAK
JKM-101Robert WróblewskiM-LublinPL----TAK
JKM-102Grzegorz BożekMDzikie Życie RunTeamKrosnoPL----TAK
JKM-103Anna IwanowiczK--ChrzanówPL----TAK
JKM-104Monika MrugałaKTrail is our Way / Eurovent AthleticWęgry k. OpolaPL----TAK
JKM-105Piotr KurysiaMHighlandersBujakowPL----NIE
JKM-106Ewa SzylewskaKAugusTeamChorzówPL----TAK
JKM-107Bartosz CeberakMBrakBiałobrzegiPL----TAK
JKM-108Łukasz GregorczykMVege RunnersWarszawaPL----TAK
JKM-109Rafał KrężałekM3 PBOT/35 BLP KlimkówkaPL----TAK
JKM-110Artur SokołowskiMTeam ZabieganeDniOtwockPL----TAK
JKM-111Michał KrypczykM--ŚwiętochłowicePL----TAK
JKM-112Grzegorz LiberackiMLiberator Nowy SączNowy SączPL----TAK
JKM-113Jerzy HołdaMDzikie Życie RunTeamKrakówPL----TAK
JKM-114Brygida FornalK#zaliniąmetyteamKrosnoPL----TAK
JKM-115Grzegorz BodziochMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePL----TAK
JKM-116Robert LasotaM7RzeszówPL----TAK
JKM-117Iwona HolikKGGBBieczPL----TAK
JKM-118grzegorz tomczykMPalarnia Kawy GregoriostrzyzowPL----TAK
JKM-119Dawid JaślarMPrzełom BeskoBeskoPL----TAK
JKM-120Michał ParwaMPolni PizgaczeDziekanowicePL----TAK
JKM-121Adam RucińskiM--WarszawaPL----TAK
JKM-122Szczepan MroczkowskiMLovely DecorBeskoPL----TAK
JKM-123Grzegorz SzczepańskiMMajster Sport TeamRzeszówPL----TAK
JKM-124sebastian serafinMBacówka Pod HonemCisnaPL----TAK
JKM-125Piotr Jastrząb M--Lesko PL----TAK
JKM-126Paweł MazurM--Wola PiskulinaPL----TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa