Mielec, 19 listopada 2022r.        

Wydarzenie 2022 Love’Las JESIENIĄ

Love'Las 25km

  Strona zawodów i regulamin    

Organizator:

Stowarzyszenie Zabiegani Mielec oraz Pakatok Sp. z o.o.

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
LL-001Małgorzata CzerwińskaKJumping Stars Team PrzemyślPL----NIE
LL-002Urszula NamiotaKMaratończyk DębicaDębicaPL----TAK
LL-003Agnieszka DurajKPTG SOKÓŁ Świat Pracy TarnówTarnówPL----TAK
LL-004Kinga MazurKDębickie GepardyDębicaPL----TAK
LL-005Iwona KotowiczKPODIUMZarzeczePL----NIE
LL-006Michał KusiakM--KielcePL----NIE
LL-007. VIRUSM--TyczynPL----TAK
LL-008Katarzyna ZającKUltraFun MLTarnówPL----NIE
LL-009Paulina SzurlejK--HaczówPL----NIE
LL-010Bogdan BartoszekM--RzeszówPL----TAK
LL-011Edyta NaukaKDębickie GepardyStasiówkaPL----TAK
LL-012Bartłomiej LitwinMWkurw_TeamWrocankaPL----TAK
LL-013Paulina SapkoKNocny Bór Team Głogów MałopolskiPL----NIE
LL-014Aleksandra ParaKPodiumRzeszówPL----NIE
LL-015Ireneusz MazurMDębickie GepardyDębicaPL----TAK
LL-016Jarek WojtkiewiczMRyś KarpatyBystre gm. BaligródPL----NIE
LL-017AGATA HOŁUBKJAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWPL----NIE
LL-018Wacław HołubMJAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWPL----NIE
LL-019Dominik Tutka MBiłgoraj Biega Biłgoraj PL----TAK
LL-020Małgorzata CzerwińskaKJumping Stars Team PrzemyślPL----NIE
LL-021Anna Łukaszek-KuźniaKNocny Bór Team Głogów Małopolski PL----NIE
LL-022Robert ŚwiderMDębickie GepardyNagawczynaPL----TAK
LL-023Sebastian FrączMNocny Bór TeamGłogów MałopolskiPL----NIE
LL-024Adrian PinkowiczMSzkółka rolkowa WODZURzeszówPL----TAK
LL-025Aleksandra ParaKPodiumNowa DębaPL----NIE
LL-026Paweł ParadowskiMByleDoMetyRzeszówPL----NIE
LL-027Jowita Burz - ParadowskaKByleDoMetyRzeszówPL----NIE
LL-028SYLWIA PIWOŃSKA K--Głogów Małopolski PL----NIE
LL-029Adam Skrzypek M--Mielec PL----TAK
LL-030Sebastian MullerMLeśna Biegunka ZarzeczePL----TAK
LL-031Ewa KrukowskaKPLATINIUM ZAMOŚĆZamośćPL----TAK
LL-032Aleksandra MalikKRzeszowski HasaczRzeszówPL----TAK
LL-033Robert KrukowskiMPlatinium ZamośćzamośćPL----TAK
LL-034Jadwiga TomakaKSzkółka Rolkowa Wodzu Rzeszów PL----TAK
LL-035Robert SzkodaMBiłgoraj BiegaBiłgorajPL----TAK
LL-036Marcin MajchrowskiMEGGER RunsStrażówPL----TAK
LL-037michal golebiowskiMTeamZabieganeDniwarszawaPL----NIE
LL-038Paweł ParadowskiMByleDoMetyRzeszówPL----NIE
LL-039Paweł ParadowskiMByleDoMetyRzeszówPL----NIE
LL-040Jowita Burz - ParadowskaKByleDoMetyRzeszówPL----NIE
LL-041Anna GlazerK--OrzechówkaPL----NIE
LL-042Bartosz FilipińskiMBoomer bfŁańcutPL----NIE
LL-043Maciej ZgórskiM--BydgoszczPL----NIE
LL-044Alicja BalawenderKPiękne i brodaczeRzeszówPL----TAK
LL-045Patrycja StrzesakKTEK-PAKSzczepanowicePL----NIE
LL-046Dariusz KrynickiMMDKTEKrakowPL----TAK
LL-047Przemysław JanochaMPiękne i Brodacze Rzeszów PL----NIE
LL-048Tomasz KozlowskiMNocny Bor TeamGlogow MalopolskiPL----NIE
LL-049Krzysztof ZamorskiMNocny bór team /Zawadzka team Głogów mlpPL----NIE
LL-050Krzysztof ŻurowskiMNocny Bór Team Głogów MałopolskiPL----NIE
LL-051Jarek WojtkiewiczMRyś KarpatyBystre gm. BaligródPL----NIE
LL-052Dawid PuzioMDzik Team ŻupawaTarnobrzegPL----NIE
LL-053Monika GaworKSuperior Stalowa WolaStalowa WolaPL----NIE
LL-054Monika GaworKGrupa Aktywni Stalowa WolaStalowa WolaPL----NIE
LL-055Anna WalczykKDębickie GepardyDębicaPL----TAK
LL-056Dawid TarkowskiMPrzemyski Klub Biegacza Przemyśl PL----NIE
LL-057Łukasz DrożdżMKomu w drogę, temu czasMielecPL----NIE
LL-058Barbara BudaK--BratkowicePL----NIE
LL-059Magdalena GłazKKoniu SquadJaślany PL----NIE
LL-060Piotr SurmiakM--ZurawicaPL----NIE
LL-061Konrad TomakaMSzkółka Rolkowa Wodzu RzeszówPL----NIE
LL-062Marianna NowickaKDębickie GepardyDębicaPL----TAK
LL-063Katarzyna HawroKPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskPL----NIE
LL-064Tomasz PałysMPDXStalowa WolaPL----TAK
LL-065Robert PolańskiMNoćne WołkiStrzyżówPL----NIE
LL-066Krystyna SumiecKZabiegani MielecMielecPL----NIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa