Dobczyce, 10.03.2024r.        

 

XRUN - Tajemnicze

Maraton 32km

 

Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl

Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html

Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html
   

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
TKM-001Damian SzczepaniakMKamienica KamienicaPLNIE
TKM-002Przemek PopławskiMSeboradin Team Kraków PLNIE
TKM-003Magdalena Popławska KSeboradin Team Kraków PLNIE
TKM-004Agnieszka DurajKPTG Sokół Świat Pracy Tarnów TarnówPLTAK
TKM-005Joanna DudekKTrekking po górach TarnówPLNIE
TKM-006Grażyn MuchaKWolny AtomKrakówPLNIE
TKM-007Marcin KwolekMPTG Sokół Świat Pracy Tarnów TarnówPLTAK
TKM-008Katarzyna Łukasiewicz-ŁuszczekKJąQżKrakówPLNIE
TKM-009Kaska Kłopotowska SosnaKUnlimited Sport 2.0KrakówPLTAK
TKM-010Miron ZagórskiMBochniaBochniaPLTAK
TKM-011Marta BębenKBrakWieliczkaPLTAK
TKM-012Michał WikarMeXtreme Słopnice TeamSłopnicePLTAK
TKM-013Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPLTAK
TKM-014Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPLNIE
TKM-015Sławomir GrucelMAW-Szybciej TeamSosnowiecPLNIE
TKM-016Adam WajdzikMPolska KrzeszówPLTAK
TKM-017Agnieszka RuseckaKBDB Team KatowicePLTAK
TKM-018Adam BodurkaMRMT TeamKrakowPLTAK
TKM-019Teresa KuchtaKDzieło Pomocy Ojca PioWilczkowicePLTAK
TKM-020Barbara KarczKDzieło Pomocy Św. Ojca PioKornatka PLTAK
TKM-021Dawid WawrzusiakM-Brzączowice PLNIE
TKM-022Paweł KucielMX-TEAMTENCZYNEKPLNIE
TKM-023Marek JaremaMnie dotyczy Kraków PLNIE
TKM-024Monika Szewczyk KKKM Kaloryfer KrakówPLTAK
TKM-025Zuzanna Pieczarkowska-MrózKKKM KaloryferKrakówPLTAK
TKM-026Bartłomiej MrózMKKM KaloryferKrakówPLNIE
TKM-027Dariusz Tarasek MSeven7Nowy Sącz PLTAK
TKM-028Michał WierzbaMAmatorGłogoczówPLTAK
TKM-029Justyna CzyżKYogi teamWarszawaPLNIE
TKM-030Maciej TrzcińskiM-WarszawaPLTAK
TKM-031Mateusz ŁozaMMy Endurance CoachingGorzkówPLNIE
TKM-032Agnieszka SzporK... Tarnowskie GóryPLNIE
TKM-033Karol ŁopataMBoom KrakówPLNIE
TKM-034Maciej PietraszakMBOOMKrakówPLTAK
TKM-035Tomasz TrelaMAkademia Muay Thai Kielce Radków PLNIE
TKM-036Mariusz ZuńMBrakPłockPLTAK
TKM-037Krzysztof KrajewskiMPTG Sokół Świat Pracy TarnówTarnówPLNIE
TKM-038Sławomir PolańskiMLacho Team KrakówPLTAK
TKM-039Barbara BulandaKŻubry Bochnia BochniaPLTAK
TKM-040Patryk KuraMRMT TeamBędzinPLNIE
TKM-041Monika RakKBochnia 5:60ProszówkiPLTAK
TKM-042Marcin WiącekMJasielskie Stowarzyszenie CyklistówJasłoPLTAK
TKM-043Irmina MarczykKStajnia nad PrzełomemSromowce NiżnePLTAK
TKM-044Mirosław PasekMRunning Crazy StripesCzachówekPLTAK
TKM-045Monika PasekKRunning Crazy StripesCzachówekPLTAK
TKM-046Jarosław JarząbkowskiMPGCNasielskPLTAK
TKM-047Paweł SzkołaMTeam Tlenowa RadośćBochniaPLTAK
TKM-048Mariusz CeteraMPTG Sokół Świat Pracy TarnówWierzchosławicePLTAK
TKM-049Agnieszka SzporK...Tarnowskie GóryPLTAK
TKM-050Krzysztof KotMMPK - Rzeszów RzeszówPLTAK
TKM-051Marcin RusekM@Ultra_farmazonBochniaPLTAK
TKM-052Tomasz CabałaMX-TEAMPrzyszowaPLNIE
TKM-053Zbigniew Zalecki MNieMaTeamBochnia PLTAK
TKM-054Bernadeta KrajewskaKPTG Sokół Świat Pracy Tarnów TarnówPLTAK
TKM-055Тарас ПатаманMК-2ЛьвівUANIE
TKM-056Тарас ПатаманMК-2ЛьвівUANIE
TKM-057Тарас ПатаманMК-2ЛьвівUANIE
TKM-058Тарас ПатаманMК-2ЛьвівUATAK
TKM-059Sławek KutkaMMarMac Cykel TeamRybnikPLTAK
TKM-060Paweł GolonkaMKS FORREST LIMANOWA/GRZĄDZIEL TEAMJaworznaPLNIE
TKM-061Agnieszka Tatarek-KonikKAlpin Sport TeamCzeladźPLTAK
TKM-062Marcin FirekMBochnia Biega TeamBochniaPLTAK
TKM-063Dominik Frąckowiak M...Śmigiel PLNIE
TKM-064Tomasz KunzM-KrakówPLTAK
TKM-065Maciej RojekMBrakKrakówPLTAK
TKM-066WOJCIECH WILKOSZMNie należy JAWORZNOPLTAK
TKM-067Agnieszka Kosińska-WalochKMłody Run Team DąbrówkaPLTAK
TKM-068Kazimierz KostkowskiM.DobczycePLTAK
TKM-069Grzegorz MoździerzMTarnów TarnówPLNIE
TKM-070Tomasz GniadekMDabex-BoltKrakówPLTAK
TKM-071Mateusz MichałkiewiczMBOOM KrakówPLNIE
TKM-072Adam PyciaMKorona Masters KrakówKrakówPLTAK
TKM-073Jolanta ZarębaKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówPLTAK
TKM-074Weronika Sobala KCuxyWola ZachariaszowskaPLTAK
TKM-075Szymon PabisMRunnerTheDogKarniowicePLNIE
TKM-076Dawid BanaszczakM- BochniaPLNIE
TKM-077Dawid PrałatMPZU Sport TeamZelówPLTAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa