- Lista organizatora
- Lista rezerwowa
Dobra, 15.09.2024r. | ||||
XRUN - Ołtarz w Chmurach Mini 14km |
Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html |
|||
Organizator: Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594 |
Lista startowa
Nr. | Imię i nazwisko | Płeć | Klub | Miejscowość | Państwo | Kategoria | Płatność |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OC14-001 | Marek Molitorys | M | Spiska Grupa Biegowa | Kacwin | PL | NIE | |
OC14-002 | Maksymilian Pachut | M | My Endurance Coaching Team | Słopnice | PL | TAK | |
OC14-003 | Konrad Kucała | M | - | Trzebunia | PL | TAK | |
OC14-004 | Łukasz Pomianek | M | Rzeszów | PL | TAK | ||
OC14-005 | Małgorzata Lis-Pasionek | K | Lesko | Lesko | PL | NIE | |
OC14-006 | Bartłomiej Pasionek | M | Lesko | Lesko | PL | NIE | |
OC14-007 | Robert Łopuch | M | Platinium Travel Team | Łabowa | PL | TAK | |
OC14-008 | Marcin Pajor | M | KB Parantela | Limanowa | PL | TAK | |
OC14-009 | Jan Kurek | M | X-TEAM | Krzeszowice | PL | TAK | |
OC14-010 | Dominika BUDZYN | K | na | krakow | PL | TAK | |
OC14-011 | Ireneusz Tyliba | M | X-TEAM | Przeginia | PL | TAK | |
OC14-012 | Katarzyna Trąbka-Więcław | K | AZS AWF Kraków MASTERS | Kraków | PL | TAK | |
OC14-013 | Tomasz Brud | M | brak | Rzeszów | PL | TAK | |
OC14-014 | Anna Jonik | K | X-TEAM | Krosna | PL | TAK | |
OC14-015 | Tomasz Jadczak | M | Solo | Kraków | PL | TAK | |
OC14-016 | Monika Paniak | K | Brak | Jabłonka | PL | TAK | |
OC14-017 | Mateusz Czycz | M | Carpathian Runners | Rzeszów | PL | TAK | |
OC14-018 | Piotr Piątoń | M | . | Wieliczka | PL | TAK | |
OC14-019 | Tomasz Stach | M | My Endurance Team | Piekiełko | PL | TAK | |
OC14-020 | Tomasz Surmacz | M | GoAptiv! | Dobczyce | PL | TAK | |
OC14-021 | Łukasz Malec | M | Spiska Grupa Biegowa | Niedzica | PL | TAK | |
OC14-022 | Tomasz Załubski | M | Lubomir Wiśniowa | Przenosza | PL | TAK | |
OC14-023 | Mateusz Zięcina | M | brak | Brzeszcze | PL | TAK | |
OC14-024 | Jacek Stach | M | Biegająca Rodzinka | Niechobrz | PL | TAK | |
OC14-025 | Krzysztof Dyda | M | Spiska Grupa Biegowa | Kacwin | PL | TAK | |
OC14-026 | Danuta Bubisz | K | Brak | Lasek | PL | TAK | |
OC14-027 | Mariusz Pietrzyk | M | --- | Kraków | PL | TAK | |
OC14-028 | Marek Język | M | My Endurance Coaching | Kraków | PL | TAK | |
OC14-029 | Marcin Korecki | M | 4FI16 | Dobczyce | PL | NIE | |
OC14-030 | Katarzyna Franczak | K | Brak | Krakow | PL | NIE | |
OC14-031 | Piotr Sutkowski | M | Lubomir Wiśniowa | Wiśniowa | PL | NIE | |
OC14-032 | Andrzej Kubisztal | M | Andrzej Team Tarnów | Tarnów | PL | NIE | |
OC14-033 | Szymon Godawa | M | klinika leczenia żył ORAWCZYK | Wisła | PL | NIE | |
OC14-034 | Maciej Murzyn | M | Akademia Nauk Stosowanych Nowy Targ | Wierzbanowa | PL | TAK | |
OC14-035 | Łukasz Pałka | M | - | Limanowa | PL | NIE | |
OC14-036 | Marcin Kita | M | BEMA Invest | Limanowa | PL | NIE | |
OC14-037 | Łukasz Dąbrowski | M | Brak | Kraków | PL | NIE | |
OC14-038 | Wiesław Nauka | M | Dębickie Gepardy | Dębica | PL | NIE | |
OC14-039 | Marta Wysocka | K | Drużyna Grubego Misia | Trzebinia | PL | TAK | |
OC14-040 | Tomasz Dąbek | M | Drużyna Grubego Misia | Trzebinia | PL | TAK |