XRUN - Ołtarz w Chmurach 14km

  Strona zawodów i regulamin    

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność Charytatywna
OC14-001Marcin TrzcińskiMSzynka GrochowskaWarszawaPL----TAKNIE
OC14-002Magdalena MikołajczakKnie maŻoryPL----NIENIE
OC14-003OLGA PUTIATYCKAKKABANOSKIKRAKÓWPL----NIENIE
OC14-004Łukasz JasikowskiMOkiem WilkaGliwicePL----TAKTAK
OC14-005Anna LorenzK#AdamCzerwińskiTeamWieliczkaPL----TAKNIE
OC14-006Agnieszka TieblerKMiraz Race Team RadzionkówPL----NIENIE
OC14-007Wojciech MalinowskiM---TrzemeśniaPL----NIENIE
OC14-008Katarzyna MiszczakKMiraz Race TeamRuda ŚląskaPL----TAKNIE
OC14-009Martyna KwiatkowskaKMiraz Race TeamChorzówPL----TAKNIE
OC14-010Barbara OlbrichKMiraz Race Team ŚwiętochłowicePL----TAKNIE
OC14-011Bernadeta ZabłockaKMiraz Race Team Ruda ŚląskaPL----TAKNIE
OC14-012Waldemar WęglarzM..Rabka ZdrójPL----TAKNIE
OC14-013Małgorzata Mikołajczyk KMiraz Race Team Zabrze PL----NIENIE
OC14-014Małgorzata DecKRAJSPORT ACTIVEOpolePL----NIENIE
OC14-015Małgorzata SzarugaKExtreme Club Rabla-ZdrójRabka-ZdrójPL----TAKNIE
OC14-016Dominika BolechowskaKAlpin Sport Hoka One One TeamRabka ZdrójPL----NIENIE
OC14-017Marek SajnógMPANDA&KULECZKAKatowicePL----TAKNIE
OC14-018Sylwia IwaneckaKPANDA&KULECZKAOrnontowicePL----TAKNIE
OC14-019Jola GapysK#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----NIENIE
OC14-020Aleksandra Mucha K#CreazyTeam Kraków PL----TAKNIE
OC14-021Łukasz KobiałkaMŻubry Race TeamStrumianyPL----TAKNIE
OC14-022Łukasz Malinowski MŻubry Race TeamWola Radziszowska PL----TAKNIE
OC14-023Michał KroguleckiMMiraz Race TeamZabrzePL----NIENIE
OC14-024Jerzy PachutMMy Endurance Coaching TeamSłopnicePL----TAKNIE
OC14-025Monika BurdaKbrakKrakówPL----TAKTAK
OC14-026Łukasz PałkaM-Limanowa PL----TAKNIE
OC14-027Karol DałomisMŻubry Race TeamNOWY WIŚNICZPL----NIENIE
OC14-028Jarosław MichałekMOne Way Ticket KrakówPL----NIENIE
OC14-029Kamil SerafinMDzikie MorsyŁódźPL----TAKNIE
OC14-030Anna PałkaKKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
OC14-031Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
OC14-032Sebastian KrawczykMMove for HealthKrakówPL----TAKNIE
OC14-033Monika Nowacka-PląderK .KrakówPL----NIENIE
OC14-034Anna ŚlęczkaK-OświęcimPL----TAKTAK
OC14-035Agnieszka DrabinaKbrakKrakówPL----TAKNIE
OC14-036Maciej KofinM#AdamCzerwińskiTeamOchojnoPL----NIENIE
OC14-037Jacek GosztyłaMWIO KrakówPL----TAKNIE
OC14-038Bartek KulawikMBrakKarakówPL----NIENIE
OC14-039Mateusz NajdyhorMHorda WIORossoszPL----TAKNIE
OC14-040Marcin LorekM.KrakówPL----NIENIE
OC14-041Dominik JuszczykMWłasny :)KrakówPL----TAKNIE
OC14-042Magdalena Makles-KlubaKZryw ParzymiechyBodzanowicePL----TAKNIE
OC14-043Katarzyna MiszczakKMiraz Race TeamRuda ŚląskaPL----TAKNIE
OC14-044Adam SkorupaMMiraz Race Team ZabrzePL----TAKNIE
OC14-045Agnieszka Wikiera-KozaKZryw ParzymiechyCzęstochowaPL----TAKNIE
OC14-046Magdalena WnękowiczKKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
OC14-047Monika PasekKDaniel Wosik Tervel TeamCzachówekPL----TAKTAK
OC14-048Kamil KlimasM KatowicePL----TAKNIE
OC14-049Piotr NiedźwiadekM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKTAK
OC14-050Wojciech NiemiecMSRS Ratel39-200 DębicaPL----TAKNIE
OC14-051Zbigniew FolwarskiMBEDZIE DOBRZENaprawaPL----TAKNIE
OC14-052Mateusz PietrasMŻubry Race Team Śledziejowice PL----TAKNIE
OC14-053Ewa KoziołK Poranny PatrolKrakówPL----TAKNIE
OC14-054Artur KoziołMPoranny PatrolKrakówPL----TAKTAK
OC14-055Michał JaśkiewiczMMJ projectKrakówPL----NIENIE
OC14-056Damian SzczepaniakMKamienicaKamienicaPL----NIENIE
OC14-057Katarzyna PenkalaK-KrakówPL----TAKNIE
OC14-058Magdalena DolataKSOCIOS SILESIAGliwicePL----TAKTAK
OC14-059Aleksandra ŁapaK4APszczynaPL----TAKNIE
OC14-060Kinga SmagaKŻubry Race TeamKsiążnicePL----TAKNIE
OC14-061Marcin KupiecMŻubry Race TeamKłajPL----TAKNIE
OC14-062Radoslaw BielikM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKNIE
OC14-063Adam BodurkaMRMT TeamKrakówPL----TAKNIE
OC14-064Justyna MacuraKAndrzejkiWarszawaPL----NIENIE
OC14-065Maciej KofinM#AdamCzerwińskiTeamOchojnoPL----NIENIE
OC14-066Aneta AdamczykKGirls Power KrakówKrasieniec StaryPL----TAKNIE
OC14-067Robert ŁopuchMDziady OCRŁabowaPL----NIENIE
OC14-068Zuzanna AdamczykKGirls Power KrakówKrakówPL----TAKNIE
OC14-069Dariusz KułynyczMQłynycz teamNiepołomicePL----TAKNIE
OC14-070Mariusz GałuszkaMSKITUROWE Bieszczady CisnaPL----NIENIE
OC14-071Mirosław JadaszMARONMikołówPL----TAKNIE
OC14-072Paweł SiwekMŻubry Race TeamNiepołomicePL----TAKNIE
OC14-073Justyna KolasaKObidowa Głuszec TeamNowy TargPL----NIENIE
OC14-074Paweł AdamczykMManufakturaformBielsko BiałaPL----TAKNIE
OC14-075Krzysztof REMBISZMPlathypus TeamRZESZÓWPL----NIENIE
OC14-076Dariusz KułynyczMŻubry Race TeamNiepołomicePL----NIENIE
OC14-077Szymon MajewskiMBrakKrakówPL----NIENIE
OC14-078Małgorzata Drabik - Słomka K-ŁyczankaPL----TAKNIE
OC14-079Wiktoria FrączekKDzikie koziceKamienica PolskaPL----TAKTAK
OC14-080Karolina Jeziorska KDzikie koziceKoziegłówki PL----TAKTAK
OC14-081Justyna SzelągKŻubry Race TeamNiepołomicePL----TAKNIE
OC14-082Mariola TylekKBrakKraków PL----TAKNIE
OC14-083Barbara TwarógKLimanowaLimanowaPL----NIENIE
OC14-084Anna BednarskaKTriathlon Team BochniaGdówPL----TAKNIE
OC14-085Julia ŁapaKAktywna Pszczyna Runners TeamPszczynaPL----TAKNIE
OC14-086Adam SzymaszekM-KrakówPL----TAKTAK
OC14-087Pablo GierasińskiMKKB DYSTANS KRAKÓW KrakówPL----NIENIE
OC14-088Agnieszka Chrobak K...Ochotnica Dolna PL----TAKTAK
OC14-089marcin deptulaMDCWRPKatowicePL----TAKNIE
OC14-090Maciej KędzierskiMTriton KoninKoninPL----NIENIE
OC14-091Maksymilian PachutMMy Endurance Coaching TeamSłopnicePL----TAKNIE
OC14-092Piotr PiątońMNiepołomice BiegająWieliczka PL----TAKTAK
OC14-093Grzegorz FerencMXC TurbaczLublinPL----NIENIE
OC14-094Beata StachurskaKLiderWieliczkaPL----TAKNIE
OC14-095Paulina KotKDSTKraków PL----TAKNIE
OC14-096Agnieszka KuehnKDSTKraków PL----NIENIE
OC14-097Agnieszka BydońK#AdamCzerwińskiTeamKokotówPL----TAKNIE
OC14-098Dominika Bolechowska KAlpin sport Hoka One One Team Rabka Zdrój PL----NIENIE
OC14-099Weronika BerezaK-KrakówPL----TAKTAK
OC14-100Katarzyna FranczakKBrakKrakowPL----TAKNIE
OC14-101Piotr TokarczykMBrygada Beskidów Przysietnica PL----NIENIE
OC14-102Jarosław MakowiecMKępa SportTuchówPL----NIENIE
OC14-103Agnieszka WięcławKUnlimited Sport 2.0KrakówPL----TAKNIE
OC14-104Anna FlorekKPomóż mi 🙂SłopnicePL----TAKNIE
OC14-105Anna BrydniakKKoniu SquadKrakówPL----TAKTAK
OC14-106Łukasz TraczMRMTRzeszówPL----TAKNIE
OC14-107Ewa PałkaKKB PARANTELALIMANOWAPL----TAKNIE
OC14-108Urszula BielachKBrzyskiTriTeamKrakówPL----TAKNIE
OC14-109Robert ŻołnierekMNauka BiegaKrakówPL----TAKTAK
OC14-110Paweł WiesiołekMBiegamy z Oszczepem - BagnoKatowicePL----NIENIE
OC14-111Łukasz DudzikMGóral Biega RMT KamienicaPL----NIENIE
OC14-112Rafał GabryśMMOK Mszana DolnaSzczawaPL----TAKNIE
OC14-113Patryk KuraM BędzinPL----NIENIE
OC14-114Elżbieta Szklanny-ReclikKAktywna Pszczyna Runners Team PszczynaPL----TAKNIE
OC14-115Andrzej KiełtM#AdamCzerwińskiTeamKrakówPL----TAKNIE
OC14-116Renata MichorekKKrakówKrakówPL----NIENIE
OC14-117Renata MichorekKKrakówKrakówPL----NIENIE
OC14-118Janusz RączkaMRabka Skomielna Biała 199PL----TAKNIE
OC14-119Tomasz ZajacMBrakŁyczankaPL----NIENIE
OC14-120Jarosław MichałekMOne Way Ticket KrakówPL----NIENIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa