Jurków, 26.09.2021r.        

 

XRUN - Ołtarz w Chmurach 21km

  Strona zawodów i regulamin    

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność Charytatywna
OC21-001JOANNA GROCHECKAK.MikołówPL----TAKTAK
OC21-002Michał PocięgielMSkawina BiegaRadziszówPL----TAKTAK
OC21-003Łukasz WręczyckiM5 Pułk ChemicznyLubliniecPL----NIENIE
OC21-004Jan KurekMWataha - łączy nas bieganie / Harpagan BeastKrzeszowicePL----TAKTAK
OC21-005Łukasz GawronMKrakow KrakowPL----NIENIE
OC21-006Monika SzewczykKBrzyskiTriTeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-007Grazyna KoscielnaKGrazyna KoscielnaKrakówPL----TAKNIE
OC21-008MARCIN PYCIAMOKrakówPL----TAKNIE
OC21-009Paweł LewandowskiMPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
OC21-010Tomasz CzarnyMKabanoski Running TeamPrzeworskPL----TAKNIE
OC21-011Arkadiusz SulkowskiMSULEK team KnurówPL----NIENIE
OC21-012Marcin GutMURAL BIKERŁańcutPL----TAKNIE
OC21-013Szymon ŻołyniakM.SieradzPL----TAKTAK
OC21-014marcin KiełtykaMKabanoski Running TeamModlnicaPL----TAKNIE
OC21-015Tomasz StachMAligator TEAMPiekiełkoPL----TAKTAK
OC21-016Pawel OstrowskiMChłopaki z Sąsiedztwa StrażówPL----TAKTAK
OC21-017Ania BrydniakKKoniu SquadKrakówPL----NIENIE
OC21-018Piotr JagielskiMbrakRuda ŚląskaPL----TAKNIE
OC21-019Tomasz DąbrowskiMCarpathian RunnersRzeszówPL----TAKNIE
OC21-020Paweł StarzakMZło$nik BiegaSkawinaPL----TAKTAK
OC21-021Rafał RączkaMSlow MotionJasło PL----NIENIE
OC21-022Antoni KaimMAMyślenicePL----TAKTAK
OC21-023Jarosław SznajderMbrak32-410 DobczycePL----TAKNIE
OC21-024Karina SurowiecKKabanoski Running Team KrakówPL----TAKNIE
OC21-025Piotr SłotwińskiMkapitan jastrzabLublinPL----NIENIE
OC21-026Jakub FurmańskiM KrakówPL----TAKTAK
OC21-027Tomasz StankiewiczMGT TEAMKrakówPL----TAKNIE
OC21-028Ireneusz TylibaMJura TEAMPrzeginiaPL----TAKTAK
OC21-029Wojciech WołoszynMWisełkaMyślenicePL----TAKNIE
OC21-030Jordan NowakMKabanoski Running TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-031Łukasz DydułaMItal Car TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-032Tomasz ZborowskiMZborkisułkowicePL----TAKTAK
OC21-033Michał SadowskiM-KrakówPL----TAKNIE
OC21-034Grzegorz SowaMSTG-KrakówKrakówPL----TAKTAK
OC21-035Dominika CieślakKMuay Running TeamRabka ZdrójPL----NIENIE
OC21-036Tymoteusz BąkMmerce.comGliwicePL----NIENIE
OC21-037Piotr KawelczykMToJaWarszawaPL----NIENIE
OC21-038Krzysztof ChobotMJura Trail RunCzęstochowaPL----NIENIE
OC21-039Tomasz PałkaMKB ParantelaLimanowaPL----TAKNIE
OC21-040Karolina JędrzejowskaK-KrakówPL----NIENIE
OC21-041Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPL----TAKNIE
OC21-042Mateusz StudzińskiM***** ***SzczecinPL----NIENIE
OC21-043Wojciech SzymuraMDecathlon Rybnik & PrzyjacieleRybnikPL----NIENIE
OC21-044Mirosław MikołajczykMMiraz Race TeamZabrzePL----TAKNIE
OC21-045Agnieszka Cebo KMIRAZ RACE TEAMBytom PL----TAKNIE
OC21-046Kaja RekiećKMIRAZ RACE TEAMZABRZEPL----TAKNIE
OC21-047Dariusz DudaMMiraz Race TeamPyskowicePL----NIENIE
OC21-048Dariusz DudaMMiraz Race TeamPyskowicePL----TAKNIE
OC21-049Marcin BatoraMSRTG DębicaDębicaPL----TAKNIE
OC21-050Paulina Pawłowska- JurekKKS FlorianLimanowaPL----NIENIE
OC21-051Jarosław Jurek MKS FlorianLimanowaPL----NIENIE
OC21-052Aleksandra ŁapaK4APszczynaPL----NIENIE
OC21-053Marek GrabiaszMZabierzów BiegaKobylanyPL----TAKNIE
OC21-054Kamil LubienieckiMLubieńŁódźPL----TAKNIE
OC21-055TOMASZ SKUPIEŃM--SKAWINKIPL----TAKNIE
OC21-056Łukasz GolonkaMELEKTRKOGOLLimanowaPL----TAKTAK
OC21-057Grzegorz PaluchMMyśleniczanka MyślecPL----NIENIE
OC21-058Łukasz BorowiecMCreative Bochnia Biega TeamBochniaPL----NIENIE
OC21-059Andrzej MastelaMPolplast biegaLubieńPL----NIENIE
OC21-060Dariusz GradekMGLD TeamKrakowPL----NIENIE
OC21-061Artur PotockiMInteriaKrakówPL----NIENIE
OC21-062Daniel ŻuchowskiMMUAY RUNNING TEAMKrakówPL----TAKNIE
OC21-063Sławek SochackiMBrakWieliczkaPL----NIENIE
OC21-064Ireneusz PiskorzMKlub biegacza Forrest Gump KodeńPL----NIENIE
OC21-065Ola KoehlerKDzikie LisyKrakówPL----NIENIE
OC21-066Maciej SuchowianMTG Sokół ZakopaneZakopanePL----TAKNIE
OC21-067Maciej WojtasMPierścieniaKrakówPL----TAKNIE
OC21-068Marcin SembereckiMTG Sokół ZakopaneZakopanePL----TAKNIE
OC21-069Marcin PiasecznyMRUN-GKrakówPL----NIENIE
OC21-070Tomasz SzymczykM-CzęstochowaPL----NIENIE
OC21-071Beata SalbertKOkiem WilkaBytomPL----NIENIE
OC21-072Piotr KurysiaMGBBujakowPL----NIENIE
OC21-073Katarzyna KujawaKKurczak i AgatkaGdyniaPL----NIENIE
OC21-074Jakub JózefiakMBOKONONINowy SączPL----TAKNIE
OC21-075Dominik KolbiarzMKolbixteamPximPL----NIENIE
OC21-076Karina JezierskaK12Tri.pl TeamZabieganeDniWarszawaPL----NIENIE
OC21-077Marek WiązaniaMBrakGliwicePL----NIENIE
OC21-078Justyna GorzochKKlub Wysokogórski WarszawaWarszawaPL----NIENIE
OC21-079Tomasz SurmaczMDoTTDobczycePL----NIENIE
OC21-080Agnieszka Tatarek-KonikKAlpin Sport Hoka One OneCzeladźPL----NIENIE
OC21-081Wioleta FranczykKwszystkoobieganiu.pl/Jurek Żeligowski TeamBiadoliny RadłowskiePL----NIENIE
OC21-082Krzysztof MaziarkaMUnlimited Sport 2.0 / ***** ***CzernichówPL----NIENIE
OC21-083Paweł ZającMCross Heroes - OGIEŃ!KrakówPL----NIENIE
OC21-084Elżbieta KordosKKKM kaloryferKrakówPL----TAKNIE
OC21-085Grażyna FirekKBBL ZAMOŚĆ ZamośćPL----NIENIE
OC21-086Agnieszka UrbaniakK12tri.plWarszawaPL----NIENIE
OC21-087Paweł KowalczykMKĘCKIE HARPAGANY KętyPL----NIENIE
OC21-088Wioleta MrozowskaKbrakMikołówPL----TAKNIE
OC21-089Grzegorz BigosMGRAMMIJaworznoPL----NIENIE
OC21-090Maciej Woźniczak MFehlau RunLeszno PL----TAKTAK
OC21-091Maciek WłodarczykMveristPoznańPL----TAKNIE
OC21-092Jarosław PilarekMSolo TravellerSosnowiecPL----TAKTAK
OC21-093Katarzyna PęciakKDzikie LisyKrakówPL----NIENIE
OC21-094Natalia KaczmarczykKBrakWarszawaPL----NIENIE
OC21-095Tomasz CabałaMPrzyszowa NapierdzielaPrzyszowaPL----TAKNIE
OC21-096Marta BaranKJura TEAM JerzmanowicePL----NIENIE
OC21-097Mariusz BaranMJura TEAM Jerzmanowice PL----NIENIE
OC21-098Karolina JędrzejowskaKBiegacze WymiataczeKrakowPL----NIENIE
OC21-099Szymon MierzwińskiM.GliwicePL----TAKNIE
OC21-100Tomasz MierzwińskiM.GliwicePL----TAKNIE
OC21-101Ulka DziurzyńskaKVegeRunnersKrakówPL----TAKTAK
OC21-102Maciej ZawadzkiMbrakLimanowaPL----TAKNIE
OC21-103Justyna Podstawska KBrakKatowice PL----NIENIE
OC21-104Bartek KrajewskiMDCWRPKatowicePL----TAKNIE
OC21-105Radosław LebiestMŻUBRY RACE TEAMWęgrzce WielkiePL----NIENIE
OC21-106Katarzyna WolniewiczKpppp.com.plRuda ŚląskaPL----NIENIE
OC21-107Magdalena WojcikKVelo.MeganKrakówPL----NIENIE
OC21-108Bartłomiej KolasaMGłuszec ObidowaNowy TargPL----TAKNIE
OC21-109Joanna PagaczK-KrakówPL----TAKNIE
OC21-110Piotr Michał KosmędaMbrakWarszawaPL----NIENIE
OC21-111Paweł ŁabuzMIPA Region Przemyśl - International Police AssociationRzeszówPL----NIENIE
OC21-112Marcin KowalikMPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
OC21-113Joanna MajewskaKPGE RUN ObrótRzeszów PL----TAKNIE
OC21-114Zygmunt Tuszyński MPGE RUN ObrótRzeszówPL----TAKNIE
OC21-115Magda HudaszekKBrakKrakówPL----NIENIE
OC21-116Wojciech StachowskiMTRI&MOREGliwicePL----NIENIE
OC21-117Tomasz SchabowskiMPega runnersKrakówPL----NIENIE
OC21-118MARIUSZ GOLARAM-KRAKÓWPL----TAKTAK
OC21-119Marek GrygielMJacekBiega Running TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-120Beata HamudaKCreative Bochnia biega teamBochniaPL----TAKTAK
OC21-121Piotr Sendor`MPEPKrakowPL----TAKNIE
OC21-122Szymon ŚliwaMVolenti Non Fit IniuriaKrakówPL----TAKNIE
OC21-123Natalia SchabowskaKŁabia teamNowy SączPL----TAKNIE
OC21-124Sławek LizurejMLizaki TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-125Henryk WiertekMWiertkiTEAMRzeszotaryPL----TAKTAK
OC21-126Piotr Wojnarowski MMocni.plWola kosnowa PL----NIENIE
OC21-127Jarosław ZbozieńMRMT TeamŁąckoPL----NIENIE
OC21-128Sebastian KułagaMMirazRaceTeamMysłowicePL----NIENIE
OC21-129Adam PyciaMKorona Masters KrakówKrakówPL----TAKNIE
OC21-130Krzysztof StachakMMiraz Race TeamŚwiętochłowicePL----TAKNIE
OC21-131Monika GawronKMiraz Race TeamRuda ŚląskaPL----TAKNIE
OC21-132Łukasz NowickiMSUNEXTREMEWarszawaPL----NIENIE
OC21-133Michał DudekMJuraTrail MFsBlachowniaPL----NIENIE
OC21-134Michał KroguleckiMMIRAZ RACE TEAMZabrzePL----TAKNIE
OC21-135Beata JędrzejewskaKMiraze Race Team Bytom PL----TAKNIE
OC21-136Waldek SzreniawaMMiraz Race TeamNiepołomicePL----TAKTAK
OC21-137Dawid BanaszczakM-Jaworzyna ŚląskaPL----TAKNIE
OC21-138Jakub HamudaMCreative Bochnia Biega TeamBochniaPL----TAKTAK
OC21-139Krzysztof DolataMSOCIOS SILESIAGLIWICEPL----TAKTAK
OC21-140Mirosław PasekMDaniel Wosik Tervel TeamCzachówekPL----TAKNIE
OC21-141Marcin FirekMCreative Bochnia Biega TeamBochniaPL----TAKTAK
OC21-142Kasia ZającK***** ***KrakówPL----TAKNIE
OC21-143Adam BuczyńskiMNon Stop TrailKrakówPL----TAKTAK
OC21-144Sylwia StolarczykKPik TeamZakopanePL----TAKTAK
OC21-145Milosz Talaska MGoplo KruszwicaRacicePL----TAKNIE
OC21-146Grzegorz LaskaMPik TeamPodczerwonePL----TAKTAK
OC21-147Jakub PawlikMBartosz Gorczyca Team #1x1KrakówPL----TAKNIE
OC21-148Anna JonikK-KrosnaPL----TAKNIE
OC21-149Jacek WięcławMAZS AWF KRAKÓW MASTERSKrakówPL----TAKNIE
OC21-150Jakub SkotnicznyMWINE&moreKrakówPL----TAKNIE
OC21-151Rafał KrzywdaMNiepołomice BiegająNowy WiśniczPL----TAKNIE
OC21-152Marcin MatyjewiczMSRS RATELDębicaPL----NIENIE
OC21-153Marcin MatyjewiczMSRS RATELDębicaPL----TAKNIE
OC21-154Magda HudaszekKBrakKrakówPL----NIENIE
OC21-155Maciek NalepaMKabanoski Running TeamNowy SączPL----TAKNIE
OC21-156Nicola ParisMLa Recastello Radici GroupKrakowIT----TAKNIE
OC21-157Wojciech Konarski MK.S. BiskupiceBiskupicePL----TAKNIE
OC21-158Adrian ŚwiatowiecMSRS RATELDębicaPL----NIENIE
OC21-159Kinga BielecKBeFit24TeamKrakówPL----TAKTAK
OC21-160Piotr WierzbickiMGoń się! KrakówPL----TAKNIE
OC21-161Łukasz ĆwiekMcoding.lifestyleGliwicePL----TAKNIE
OC21-162Grzegorz Wawrzynek MMiraz Race TeamŚwiętochłowicePL----NIENIE
OC21-163Paweł ŁadygaMRd/DoTTDobczycePL----TAKNIE
OC21-164Agnieszka BylicaKULKS LipinkiLipinkiPL----TAKNIE
OC21-165Marcin ŁępaMBrakDębicaPL----TAKNIE
OC21-166Aleksandra TomeckaKUltra Trail MałopolskaKrakowPL----NIENIE
OC21-167Marcin SałachMGPR MyślenicePolankaPL----NIENIE
OC21-168Grzegorz NalepaMNiepołomice biegająSzarówPL----TAKNIE
OC21-169Grzegorz JędrykaM WarszawaPL----NIENIE
OC21-170Sławomir GębskiMKKM KaloryferKrakówPL----TAKNIE
OC21-171Paweł SiemieszM-JasłoPL----TAKNIE
OC21-172Damian SzczepaniakMKamienicaKamienicaPL----NIENIE
OC21-173Tomasz JuszkiewiczMCOMP TeamWarszawaPL----NIENIE
OC21-174Franciszek Król naMMarymontŁomiankiPL----NIENIE
OC21-175Artur NowickiMSportczesna Running TeamBargłyPL----TAKNIE
OC21-176Sebastian PiecholMRazem Trenujemy SportZduńska WolaPL----TAKNIE
OC21-177Arkadiusz StworaMARONMikołówPL----TAKNIE
OC21-178Aleksander ZeidlerMMiraz Race TeamZabrzePL----NIENIE
OC21-179Agnieszka MikaKOCR Team Dębica Dębica PL----NIENIE
OC21-180Robert JarząbekMCREADIS TeamSkomielna BiałaPL----TAKNIE
OC21-181Dawid MaczugaMOCR Team DębicaDębicaPL----TAKNIE
OC21-182Michał SkowronMdo6ciu/Pozytywnie ZakręceniKrakówPL----TAKNIE
OC21-183Daniel ChmielowiecMGorlicka Grupa Biegowa SzymbarkPL----NIENIE
OC21-184Piotr KłembukowskiMKoliber TeamKrakówPL----NIENIE
OC21-185dagmara GrębowskaKw kobiecie siłałódźPL----TAKNIE
OC21-186Kaśka Kłopotowska SosnaKUnlimited Sport 2.0KrakówPL----TAKNIE
OC21-187Kajetan AugustMbrakKatowicePL----TAKTAK
OC21-188Joanna CywińskaKXWarszawaPL----TAKNIE
OC21-189Łukasz RybakMŻUBRY RACE TEAMWieliczkaPL----NIENIE
OC21-190Edyta SzczepańskaKKittyKrakówPL----NIENIE
OC21-191Edyta SzczepańskaKKitty RunnersKrakówPL----NIENIE
OC21-192Małgorzata JedlińskaKHeineken Kraków Running ClubKrakówPL----TAKNIE
OC21-193Tomasz StańdaMZupa PomidorowaKrakówPL----TAKNIE
OC21-194Bernard BaranMOCR Team DębicaDębicaPL----NIENIE
OC21-195BEATA KACZORKOCR TEAM DĘBICA DębicaPL----TAKNIE
OC21-196Bartosz CeberakMBrakBiałobrzegi 419APL----TAKNIE
OC21-197Kinga MateraKJura.plWysokaPL----NIENIE
OC21-198Beata KarbowskaK-KrakówPL----TAKNIE
OC21-199Kamil NowickiMOboOborniki ŚląskiePL----TAKNIE
OC21-200Agnieszka Białas KAktywna Pszczyna Runners Team PszczynaPL----TAKNIE
OC21-201Mariusz KaczmarczykMREXERSiemianowice ŚląskiePL----TAKNIE
OC21-202Monika WójcikK.KrakówPL----TAKNIE
OC21-203Arletta TurekKBrakLubatówkaPL----TAKNIE
OC21-204Katarzyna KaczmarekK#AdamCzerwińskiTeamSUŁKÓWPL----TAKNIE
OC21-205Michał GąsiorMbrakTymbarkPL----TAKNIE
OC21-206Wojtek StachowskiMTri&MoreGliwicePL----TAKNIE
OC21-207Marcin LatosMEuroclear Running TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-208Alina PatalitaKNiepołomice BiegająNiepołomicePL----NIENIE
OC21-209Alina PatalitaKNiepołomice BiegająGdówPL----NIENIE
OC21-210Sylwia GóralikKTKKF UKLEJNAJawornik, Myślenice, Myślenicki, MAŁOPOLSKIEPL----TAKTAK
OC21-211Ewa SobiłoKTrailShopRzeszówPL----NIENIE
OC21-212Paweł KniaziowskiMCreative Bochnia Biega TeamBochniaPL----TAKNIE
OC21-213Adam Woźniak MBez klubu Poręba Wielka 545PL----TAKNIE
OC21-214Krzysztof RusinM-JuszczynPL----TAKNIE
OC21-215Katarzyna KonsKGt teamKrakowPL----TAKNIE
OC21-216Kazimierz KostkowskiM.DobczycePL----TAKNIE
OC21-217Wojciech Wojtkowski MMAD RUNNERS Struga PL----NIENIE
OC21-218Wojciech Wojtkowski MMAD RUNNERS Struga PL----NIENIE
OC21-219Maciek DudekM JaworznoPL----TAKNIE
OC21-220Michał RyrakMCRAZBUD TeamKrakówPL----TAKTAK
OC21-221Bartłomiej BodzekM***** ***TarnówPL----TAKNIE
OC21-222Patryk SmorońskiMbrakKrakówPL----TAKTAK
OC21-223Katarzyna Pławecka K-PszczynaPL----NIENIE
OC21-224Artur SmorońskiMbrakKrakówPL----TAKNIE
OC21-225Mateusz PliśMButyjanaRzeszówPL----TAKTAK
OC21-226Marek JęzykMJAZOR SPORT Bartłomiej Język, Rynek Podgórski 7/20, 30-518 Kraków, NIP: 6772187013KrakówPL----TAKNIE
OC21-227Bartłomiej JęzykMJAZOR SPORT Bartłomiej Język, Rynek Podgórski 7/20, 30-518 Kraków, NIP: 6772187013KrakówPL----TAKNIE
OC21-228Marcin UrbańczykMURBANCZYK DZIADU TEAMDąbrowa GórniczaPL----TAKNIE
OC21-229Dariusz MłodzikMHusaria Race TeamŁączanyPL----TAKNIE
OC21-230Paweł KonarskiM-WieliczkaPL----TAKNIE
OC21-231Bożena TokarskaK#AdamCzerwińskiTeamWieliczkaPL----TAKTAK
OC21-232Rafał TokarskiM.WieliczkaPL----TAKTAK
OC21-233Agnieszka KuehnKDSTKraków PL----TAKNIE
OC21-234Urszula PaprockaKNowa Huta TeamKrakówPL----TAKNIE
OC21-235Beata PiątekKwww.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁańcutPL----TAKNIE
OC21-236Piotr ŁawnikMBez klubowyRuda ŚląskaPL----TAKTAK
OC21-237Sebastian balnerM-jaworznoPL----TAKNIE
OC21-238ANDRZEJ KIDAMLOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWPL----NIENIE
OC21-239RAFAŁ PLEWAMJKSJadownikiPL----TAKNIE
OC21-240Paweł KopećMRzeszowskie Gazele i GepardyMajdan KrólewskiPL----TAKNIE
OC21-241Arkadiusz WaldowskiMGórski Styl Katowice PL----NIENIE
OC21-242Krzysztof WojciechowskiMUltra ŁańcutŁańcutPL----TAKNIE
OC21-243Aleksander KajmowiczMPTG Sokół w TuchowieTuchówPL----TAKTAK
OC21-244Valentyn Szymański M. Kraków PL----TAKNIE
OC21-245Bartosz KonopkaMZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubię/TrójkaKrakówPL----NIENIE
OC21-246TOMASZ SKUPIEŃM--SKAWINKIPL----NIENIE
OC21-247Łukasz SzczygiełM-ŚleszowicePL----TAKNIE
OC21-248Piotr KobylarzMPGE Run ObrótRzeszówPL----TAKNIE
OC21-249Kamila KuglerKBrakJaworznoPL----TAKNIE
OC21-250Sławomir PolańskiMLacho TeamKrakówPL----TAKTAK
OC21-251Tomasz KotMJaKrakówPL----NIENIE
OC21-252piotr zinkiewiczMDCWRPWarszawaPL----TAKNIE
OC21-253MAŁGORZATA BRZEGOWYKCreative Bochnia BiegaBochniaPL----TAKNIE
OC21-254Paweł GocMRMT Team RateMyTrail.comBochniaPL----TAKNIE
OC21-255Krzysztof KnapikMBiegam bo mnie ludzkość wkurwiaBrzeziePL----NIENIE
OC21-256Katarzyna MagdaK. CmolasPL----NIENIE
OC21-257Damian OszywaMDAMCZI RUNKielcePL----NIENIE
OC21-258Rafal KuczynskiMPGE RUN obrotRzeszowPL----NIENIE
OC21-259Bernard BystrekMCmolasCmolasPL----NIENIE
OC21-260Patryk KuraMBrakBędzinPL----NIENIE
OC21-261Anna WatkwskaKW kobiecie silaWarszawaPL----TAKNIE
OC21-262Marta KędzioraKŻubry Race TeamWola Batorska 306PL----NIENIE
OC21-263Bartłomiej KupiecMRUNPROGRESS.PLSieraków PL----TAKNIE
OC21-264Julia KapiarzKWyskocz na biegówkiKlikuszowaPL----TAKNIE
OC21-265Adam NykazaMWyskocz na biegówkiKlikuszowaPL----TAKNIE
OC21-266Łukasz DudzikMGóral Biega RMT KamienicaPL----NIENIE
OC21-267Adrian SajdakMNever AverageKalwaria ZebrzydowskaPL----TAKNIE
OC21-268Jakub LenczowskiMIRON DRAGON TRIATHLON CLUB/ dobrenarty.plModlnicaPL----TAKNIE
OC21-269Justyna ŁaskawskaK-WarszawaPL----TAKNIE
OC21-270Oleksandr DarchukMDRPTWĘGRZCEPL----TAKTAK
OC21-271Ryszard MiziaMKizie-MizieKrakówPL----TAKNIE
OC21-272ROBERT DUDZIKMLIMANOVA HOTELMszana DolnaPL----NIENIE
OC21-273Michał SiudakMNowa Huta TeamkrakówPL----NIENIE
OC21-274Urszula BandrowczakKOCR Team DębicaDębicaPL----NIENIE
OC21-275Marta KopećKNowa Huta TeamKrakówPL----NIENIE
OC21-276Łukasz PietrzyńskiMSkywalkerTeamBędzinPL----NIENIE
OC21-277Adam TrąbickiMINBORNMEDIAWarszawaPL----NIENIE
OC21-278Dariusz RusekMAKB CracoviaBoleńPL----NIENIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa