Słopnice, 14.04.2024r.        

 

XRUN - Pani Mogiła

Mini 19km

 

Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl

Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html

Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html
   

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
PM19-001Marek Molitorys MSpiska Grupa Biegowa Kacwin PLNIE
PM19-002Kinga BielecKGOAT Team MichałowiceKrakówPLTAK
PM19-003Maksymilian PachutMMy Endurance Coaching Team SłopnicePLNIE
PM19-004Agnieszka GóreckaKStajniak TeamKrakówPLNIE
PM19-005Konrad KucałaM-TrzebuniaPLTAK
PM19-006Jakub CzarneckiMCapoteamWieliczkaPLNIE
PM19-007Łukasz PomianekM RzeszówPLTAK
PM19-008Małgorzata Lis-Pasionek KLeskoLeskoPLNIE
PM19-009Bartłomiej Pasionek MLesko Lesko PLNIE
PM19-010Robert ŁopuchMPlatinium Travel TeamŁabowaPLTAK
PM19-011Marcin Pajor MKB ParantelaLimanowa PLTAK
PM19-012Jan KurekMX-TEAMKrzeszowicePLTAK
PM19-013Dominika BUDZYNKnakrakowPLTAK
PM19-014Sławomir GrucelMAW-Szybciej TeamSosnowiecPLNIE
PM19-015Grzegorz SowaMŻubry Race Team ŚwidnikPLTAK
PM19-016Ireneusz TylibaMX-TEAMPrzeginiaPLTAK
PM19-017Izabella Mularczyk K-PrzybysławicePLTAK
PM19-018Katarzyna Trąbka-WięcławKAZS AWF Kraków MASTERSKrakówPLTAK
PM19-019Konrad PilchMAZS UJCMWiśniowaPLTAK
PM19-020Anna JonikKX-TEAMKrosnaPLTAK
PM19-021Tomasz JadczakMSoloKrakówPLTAK
PM19-022Monika PaniakKBrakJabłonkaPLTAK
PM19-023Mateusz CzyczMCarpathian RunnersRzeszów PLTAK
PM19-024Sławomir Kukuła MAndrychów Running Witanowice PLTAK
PM19-025Łukasz TraczM@treningfizjo/AquaReh/RMTRzeszówPLNIE
PM19-026Piotr PiątońM.Wieliczka PLTAK
PM19-027Tomasz StachMMy Endurance TeamPiekiełkoPLTAK
PM19-028Kamil LUBIENIECKIMBornToRun.com.plŁódźPLTAK
PM19-029Tomasz SurmaczMGoAptiv!DobczycePLTAK
PM19-030Aneta Wilk-Zaleśna K-Chobot PLNIE
PM19-031Łukasz MalecMSpiska Grupa Biegowa NiedzicaPLTAK
PM19-032Marcin Kruczała MAndrychów RunningAndrychów PLTAK
PM19-033Tomasz ZałubskiMLubomir WiśniowaPrzenoszaPLTAK
PM19-034Mateusz ZięcinaMbrakBrzeszczePLTAK
PM19-035Karol KurekMRZOZÓWRzozówPLNIE
PM19-036Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPLNIE
PM19-037Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPLTAK
PM19-038Jacek StachMBiegająca RodzinkaNiechobrzPLTAK
PM19-039Krzysztof DydaMSpiska Grupa Biegowa KacwinPLTAK
PM19-040Danuta BubiszK BrakLasekPLTAK
PM19-041Mariusz PietrzykM---KrakówPLTAK
PM19-042Szymon Szmist M3 PBOT Zręcin PLNIE
PM19-043Marcin KoreckiM4FI16DobczycePLNIE
PM19-044Sergiusz PytelMSerowyTychyPLNIE
PM19-045Szymon WięcekMSłopniceSłopnice PLTAK
PM19-046Anna PałkaKKB ParantelaLimanowaPLNIE
PM19-047Tomasz StanekMSpiska Grupa BiegowaŁapsze NiżnePLNIE
PM19-048Piotr Sutkowski MLubomir Wiśniowa Wiśniowa PLNIE
PM19-049Łukasz NowickiMBACKWAWAPLNIE
PM19-050Monika ZarzycznaKBACKMielecPLNIE
PM19-051Sylwia BogumiłK-ZielonkiPLTAK
PM19-052Szymon GodawaMklinika leczenia żył ORAWCZYKWisłaPLTAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa