- Lista organizatora
- Lista rezerwowa
, 14.04.2024r. | ||||
XRUN - Pani Mogiła Classic 32km |
Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html |
|||
Organizator: Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594 |
Lista startowa
Nr. | Imię i nazwisko | Płeć | Klub | Miejscowość | Państwo | Kategoria | Płatność |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PM32-001 | Łukasz Kobiałka | M | My endurance couting | Strumiany | PL | TAK | |
PM32-002 | Jacek Więcław | M | AZS AWF Kraków MASTERS | Kraków | PL | TAK | |
PM32-003 | Tomasz Dąbrowski | M | Carpathian Runners | Rzeszów | PL | TAK | |
PM32-004 | Paweł Siemiesz | M | X-TEAM | Jasło | PL | TAK | |
PM32-005 | Mariusz Kaczmarczyk | M | REXER | Kolonowskie | PL | NIE | |
PM32-006 | Dawid Bohun | M | PEPITKA TEAM | Kraków | PL | TAK | |
PM32-007 | Agnieszka Górecka | K | Stajnia team | Kraków | PL | NIE | |
PM32-008 | Natalia Hebda | K | - | Kraków | PL | NIE | |
PM32-009 | Tomasz Mikolajczyk | M | NA | Wolica | PL | NIE | |
PM32-010 | Joanna Pagacz | K | - | Kraków | PL | TAK | |
PM32-011 | tomasz tajak | M | TriDivision | Kraków | PL | NIE | |
PM32-012 | Katarzyna Pęciak | K | Dzikie Lisy | Kraków | PL | NIE | |
PM32-013 | Dorota Kowalska | K | Kb Parantela | Limanowa | PL | TAK | |
PM32-014 | Agnieszka Górecka | K | Stajniak Team | Kraków | PL | NIE | |
PM32-015 | Bartek Krajewski | M | DCWRP | Katowice | PL | NIE | |
PM32-016 | Artur Możejko | M | Niepołomice Biegają | Niepołomice | PL | TAK | |
PM32-017 | Agnieszka Tomczak | K | Brzeziński Run Club | Bydgoszcz | PL | NIE | |
PM32-018 | Grzegorz Szczepanik | M | Freeman | Kraków | PL | TAK | |
PM32-019 | Katarzyna Franczak | K | Brak | Krakow | PL | NIE | |
PM32-020 | Marek Mucha | M | Apostles of Stars | Kraków | PL | TAK | |
PM32-021 | Katarzyna Moszumańska - Kolegowicz | K | Szumka Team | Kraków | PL | NIE | |
PM32-022 | Sabina Wielgosz | K | 😊 | Łajsce | PL | TAK | |
PM32-023 | Agnieszka Henzel | K | Beskidzkie Rysie | Jasło | PL | TAK | |
PM32-024 | Jakub Kupis | M | Radom | PL | TAK | ||
PM32-025 | Wojciech Gizicki | M | amatorrun | Jedlińsk | PL | TAK | |
PM32-026 | Michał Obara | M | Boguś i Lucek | Kielce | PL | TAK | |
PM32-027 | Krzysztof Halagarda | M | IP GBSC Active Crew | Kraków | PL | TAK | |
PM32-028 | Ola Koehler | K | Dziki Lisy | Kraków | PL | TAK | |
PM32-029 | Andrzej Florek | M | eXtreme Słopnice Team | Słopnice | PL | TAK | |
PM32-030 | Maciej Zapiór | M | ZET Runners | Bytom | PL | TAK | |
PM32-031 | Antoni Saługa | M | Sportowe Zakapiory | Jaworzno | PL | TAK | |
PM32-032 | Tomasz Cuper | M | Orkan Wiatowice | Gdów | PL | NIE | |
PM32-033 | Mateusz Matusiak | M | eXtreme Słopnice Team | Słopnice | PL | TAK | |
PM32-034 | Mateusz Łoza | M | My Endurance Coaching | Wieliczka | PL | NIE | |
PM32-035 | Robert Grucel | M | eXtreme Słopnice Team | SŁOPNICE | PL | TAK | |
PM32-036 | Agnieszka Kosińska-Waloch | K | Młody Run Team | Dąbrówka | PL | TAK | |
PM32-037 | Mateusz Czachurski | M | Ex Team | Bochnia | PL | TAK | |
PM32-038 | Michał Cieślar | M | NGK RunningTeam | Bytom | PL | TAK | |
PM32-039 | Tomasz Cabała | M | X-TEAM | Przyszowa | PL | TAK | |
PM32-040 | Agnieszka Koszany | K | . | Kraków | PL | TAK | |
PM32-041 | Krystian Galos | M | BOOM | Rybna | PL | TAK | |
PM32-042 | Mateusz Monica | M | - | Polichty | PL | NIE | |
PM32-043 | Bernard Baran | M | OCR Team Dębica | Dębica | PL | TAK | |
PM32-044 | Paweł Konarski | M | . | Liplas | PL | TAK |