Dobczyce, 10.03.2024r.        

 

XRUN - Tajemnicze Kopce 14km

 

Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl

Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html

Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html
   

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
TK13-001Marek Molitorys MSpiska Grupa Biegowa Kacwin PLNIE
TK13-002Kasia CzarneckaKBrak klubu KrakówPLTAK
TK13-003Kinga BielecKGOAT Team MichałowiceKrakówPLTAK
TK13-004Maksymilian PachutMMy Endurance Coaching Team SłopnicePLNIE
TK13-005Konrad KucałaM-TrzebuniaPLTAK
TK13-006Łukasz PomianekM RzeszówPLTAK
TK13-007Małgorzata Lis-Pasionek KLeskoLeskoPLTAK
TK13-008Bartłomiej Pasionek MLesko Lesko PLTAK
TK13-009Robert ŁopuchMPlatinium Travel TeamŁabowaPLTAK
TK13-010Marcin Pajor MKB ParantelaLimanowa PLTAK
TK13-011Jan KurekMX-TEAMKrzeszowicePLTAK
TK13-012Dominika BUDZYNKnakrakowPLTAK
TK13-013Grzegorz SowaMŻubry Race Team ŚwidnikPLTAK
TK13-014Ireneusz TylibaMX-TEAMPrzeginiaPLTAK
TK13-015Katarzyna Trąbka-WięcławKAZS AWF Kraków MASTERSKrakówPLTAK
TK13-016Anna JonikKX-TEAMKrosnaPLTAK
TK13-017Tomasz JadczakMSoloKrakówPLTAK
TK13-018Monika PaniakKBrakJabłonkaPLTAK
TK13-019Mateusz CzyczMCarpathian RunnersRzeszów PLTAK
TK13-020Sławomir Kukuła MAndrychów Running Witanowice PLTAK
TK13-021Łukasz TraczM@treningfizjo/AquaReh/RMTRzeszówPLNIE
TK13-022Piotr PiątońM.Wieliczka PLTAK
TK13-023Tomasz StachMMy Endurance TeamPiekiełkoPLTAK
TK13-024Kamil LUBIENIECKIMBornToRun.com.plŁódźPLTAK
TK13-025Tomasz SurmaczMGoAptiv!DobczycePLTAK
TK13-026Iwona WawrzusiakK-Brzączowice PLTAK
TK13-027Kacper WawrzusiakM-Brzączowice PLTAK
TK13-028Filip WawrzusiakM-Brzączowice PLTAK
TK13-029Łukasz MalecMSpiska Grupa Biegowa NiedzicaPLTAK
TK13-030Marcin Kruczała MAndrychów RunningAndrychów PLTAK
TK13-031Tomasz ZałubskiMLubomir WiśniowaPrzenoszaPLTAK
TK13-032Aneta Wilk-Zaleśna K-ChobotPLNIE
TK13-033Jerzy PachutMASICS FrontRunner Poland / Serce Beskidu SłopnicePLNIE
TK13-034Mateusz ZięcinaMbrakBrzeszczePLTAK
TK13-035Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPLNIE
TK13-036Mariusz PałkaMKB ParantelaLimanowaPLTAK
TK13-037Jacek StachMBiegająca RodzinkaNiechobrzPLTAK
TK13-038Krzysztof DydaMSpiska Grupa Biegowa KacwinPLTAK
TK13-039Danuta BubiszK BrakLasekPLTAK
TK13-040Mariusz PietrzykM---KrakówPLTAK
TK13-041Michal BochenekMPolplast biegaMyślenicePLNIE
TK13-042Marek JęzykMMy Endurance CoachingKrakówPLTAK
TK13-043Tomasz KwapiszMBROWIN... pędź z nami!ŁódźPLTAK
TK13-044Marcin KoreckiM4FI16DobczycePLNIE
TK13-045Andrzej MastelaMPolplast BiegaLubieńPLNIE
TK13-046ROBERT Kaczmarczyk MPolplast Biega Myślenice PLNIE
TK13-047Wiktor FunekMPolplast BiegaMyślenicePLNIE
TK13-048Łukasz NowakMPolplast biegaMyślenicePLNIE
TK13-049Waldemar WęglarzMExtreme Club Rabka-ZdrójRabka-ZdrójPLTAK
TK13-050Piotr Sutkowski MLubomir Wiśniowa Wiśniowa PLTAK
TK13-051Radosław WajdaMPolplast biegaPolankaPLNIE
TK13-052Artur PolakMPOLPLAST BIEGAJawornikPLNIE
TK13-053Piotr Bieniek MPolplast biega Trzebunia PLNIE
TK13-054Jakub WajdaMPolplast biegaZasań PLNIE
TK13-055Łukasz CyganMPolplast BiegaKrakówPLNIE
TK13-056Sebastian PolakMPolplast BiegaZakliczynPLNIE
TK13-057Andrzej Kubisztal MAndrzej Team Tarnów Tarnów PLTAK
TK13-058Marcin FlorekMMężczyźni św. JozefaPilznoPLTAK
TK13-059Karolina BartosiewiczKStajnia nad PrzełomemSromowce WyżnePLTAK
TK13-060Karol MajochM---PtaszkowaPLTAK
TK13-061Anna PałkaKKB ParantelaLimanowaPLTAK
TK13-062Helena MagocsyK-KrakówPLTAK
TK13-063Wojciech Malinowski M--Trzemeśnia PLTAK
TK13-064Agnieszka Petryszak K-Kraków PLTAK
TK13-065Joanna KabalaKRun OtwockOtwockPLNIE
TK13-066Kacper PałkaMKB PARANTELADąbrowa GórniczaPLTAK
TK13-067Tomasz JanuszMBronowice też biegająKrakówPLTAK
TK13-068Marcin KrólMRoyalExtremeTeamChorzówPLTAK
TK13-069Magdalena KrólKRoyalExtremeTeamChorzówPLTAK
TK13-070Marzena MiernikKKS Dalin Myślenice Sekcja BiegowaMyślenicePLTAK
TK13-071Mirosław WiniarczykMGrzybowaJózefosłąwPLTAK
TK13-072Paulina Pawłowska-JurekKJurki w trasie LimanowaPLNIE
TK13-073Jarosław Jurek MJurki w trasie LimanowaPLNIE
TK13-074Magdalena WnękowiczKKb ParantelaLimanowaPLTAK
TK13-075Roland GórnisiewiczMonPointGdówPLTAK
TK13-076Tomasz StanekMSpiska Grupa BiegowaŁapsze NiżnePLNIE
TK13-077Marcin WysockiMPOLPLAST BIEGADobczycePLNIE
TK13-078Patryk DziubanMSPORTOWE ZAKAPIORY Jaworzno PLTAK
TK13-079Michał PerencMCarpathian Runners Rzeszów PLTAK
TK13-080Rogier PolsMLatający HolenderJózefosławPLTAK
TK13-081Robert GrucelMeXtreme Słopnice TeamSŁOPNICEPLTAK
TK13-082Olaf ToborMZET RunnersPiekary ŚląskiePLNIE
TK13-083Tomasz ObrzutM-WielopolePLTAK
TK13-084Jarek CzubaM12123PLNIE
TK13-085Marcin WątorMNHKraków PLNIE
TK13-086Jowita Rawicz-GrotowskaKNessiRuda ŚląskaPLTAK
TK13-087Szymon godawwMklinika leczenia żył ORAWCZYKwisłaPLTAK
TK13-088Kinga PachuraKUltra Babia #wybiegajrakaMszana DolnaPLNIE
TK13-089Maciej MurzynMAkademia Nauk Stosowanych W Nowym Targu Wierzbanowa PLNIE
TK13-090Beata JęczmykKBrakChełmekPLTAK
TK13-091Elżbieta DzierżakKAquaReh/treningfizjoterapia.plGŁOGÓW MAŁOPOLSKIPLNIE
TK13-092Jan WrzaskMWRZASKIGliwicePLNIE
TK13-093Grzegorz WrzaskMWRZASKIGliwicePLNIE
TK13-094Marek ZapiórMZET RunnersBytomPLTAK
TK13-095Halina CzechKbrakJodłownikPLNIE
TK13-096Karol KurekMRZOZÓW Rzozów PLNIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa