Dobczyce, 10.03.2024r.        

 

XRUN - Tajemnicze Kopce Classic 21km

 

Strona biegu: https://nietuzinkowebiegi.pl

Regulamin: https://nietuzinkowebiegi.pl/regulamin.html

Zasady rywalizacji pucharowej: https://nietuzinkowebiegi.pl/zasady.html
   

Organizator:

Fundacja "Beskid" zarejestrowana pod adresem Alfreda Dauna 58/4, 30-629 Kraków KRS: 0000870429 NIP: 6793208594

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
TK21-001Marzena LenartKBrakŁapanówPLTAK
TK21-002Katarzyna ObirekK-BibicePLTAK
TK21-003Agnieszka GóreckaKStajniak TeamKrakówPLNIE
TK21-004Jakub CzarneckiMCapoteamWieliczkaPLNIE
TK21-005Łukasz Kobiałka MMy endurance couting StrumianyPLTAK
TK21-006Wojciech ŁąckiMCarbon Silesia Ruda Śląska PLTAK
TK21-007Grażyna CzechowskaKCarbon Silesia Sport Ruda ŚląskaPLTAK
TK21-008GRZEGORZ NIEDBALIKMNiezrzeszony KrakówPLNIE
TK21-009Dariusz SzklarczykMMyEnduranceCoachingKrakówPLTAK
TK21-010Łukasz NowickiMKici KiciWarszawa/LublinPLNIE
TK21-011Jacek WięcławMAZS AWF Kraków MASTERSKrakówPLTAK
TK21-012Tomasz Dąbrowski MCarpathian Runners Rzeszów PLTAK
TK21-013Aleksandra SurzynKSlow Mo KittenStryszawaPLTAK
TK21-014Paweł SiemieszMX-TEAMJasłoPLTAK
TK21-015Łukasz ToberaM-WieliczkaPLTAK
TK21-016Mira JanoszekKMirunia na odlocieKraków PLNIE
TK21-017Dawid BohunMPEPITKA TEAM KrakówPLTAK
TK21-018Jakub FurmańskiMbrakKrakówPLTAK
TK21-019Aneta Wilk-Zaleśna K-Chobot PLNIE
TK21-020Agnieszka GóreckaKStajnia team KrakówPLNIE
TK21-021Natalia HebdaK-KrakówPLNIE
TK21-022Bartlomiej GrudnikMBrakKrakowPLNIE
TK21-023Tomasz MikolajczykMNAWolicaPLNIE
TK21-024ŁUKASZ BOROWSKIMKS Dalin MyślenicePCIMPLTAK
TK21-025Stanislav UhrinMPresov Trail RUNPrešov 1SKNIE
TK21-026Łukasz KolonkoMMonarchia MocyTarnówPLNIE
TK21-027Joanna PagaczK-KrakówPLTAK
TK21-028tomasz tajakMTriDivisionKraków PLNIE
TK21-029Wojciech ChryczykMRyczyk TeamOchotnica DolnaPLTAK
TK21-030Dorota KowalskaKKb ParantelaLimanowaPLTAK
TK21-031Marek MuchaMApostles of StarsKrakówPLTAK
TK21-032Agnieszka GóreckaKStajniak TeamKrakówPLNIE
TK21-033Krzysztof PilśniakMKS KandaharKrakówPLNIE
TK21-034Robert ŁabędźMPOLPLAST BIEGAMyślenicePLNIE
TK21-035Piotr WójcikMPOLPLAST BIEGA LubieńPLNIE
TK21-036Bartek KrajewskiMDCWRPKatowicePLNIE
TK21-037Tomasz BanowskiMPOLPLAST BIEGADroginiaPLNIE
TK21-038Jan KowalskiM-Nowy SaczPLNIE
TK21-039Alicja MusiałKbrakGliwicePLTAK
TK21-040Piotr KuligowskiMKotki kotkiGliwicePLTAK
TK21-041Ola KoehlerKDzikie LisyKrakowPLTAK
TK21-042Łukasz KolonkoMBrakTarnów PLTAK
TK21-043Bartłomiej SmacznyM-MielecPLTAK
TK21-044Daniel DziczekMSkałomaniacyWarszawaPLTAK
TK21-045Piotr RupińskiMSkałomaniacyOstrołękaPLTAK
TK21-046Damian MikosM-Dąbrowa GórniczaPLTAK
TK21-047Marcin KilarMkilarsoftKrakowPLTAK
TK21-048Marcin GórskiMxDKrakówPLTAK
TK21-049Michał MM.Kraków PLTAK
TK21-050ANNA JĘDRZEJEWSKAKOKNOPLAST RUNNING TEAMKRAKÓWPLTAK
TK21-051Paweł KonarskiM.WieliczkaPLTAK
TK21-052Monika Domiczek KBrakKrakówPLTAK
TK21-053Jan SzurmanMVirtual Runner ClubUstroń PLTAK
TK21-054Jakub DajmundMHuragan LigotaKatowicePLTAK
TK21-055Tomasz KęskaMeXtreme Słopnice TEAMSłopnicePLTAK
TK21-056Bernard BaranMOCR Team DębicaDębicaPLTAK
TK21-057Mateusz Matusiak MeXtreme Słopnice TeamSłopnice PLTAK
TK21-058Tomasz CabałaMX-TEAMPrzyszowaPLNIE
TK21-059Rafał Rawicz-GrotowskiM Ruda ŚląskaPLTAK
TK21-060Krystian GalosMRunonline.plRybnaPLTAK
TK21-061Maciej Bednarek MYodaWieliczkaPLTAK
TK21-062Magdalena Bodurka KDzikie JezeKRAKÓWPLNIE
TK21-063Katarzyna FranczakKBrakKrakowPLNIE
TK21-064Karol RozwadowskiMPOLPLAST BIEGATrzemeśniaPLNIE
TK21-065Jarosław SznajderMrunprogress.pl teamDobczycePLTAK
TK21-066Andrzej FlorekMeXtreme Słopnice TeamSłopnicePLTAK
TK21-067Piotr WillimMTrzeba biegaćKrakówPLTAK
TK21-068Tomasz StankiewiczMRunonline.plKrakówPLTAK
TK21-069Krzysztof SengerMSenger TeamWarszawaPLTAK
TK21-070Agnieszka WojsznisK--KrakówPLNIE
TK21-071Antoni SaługaMSportowe ZakapioryJaworznoPLTAK
TK21-072Marek SokołowskiMAlpin Sport TeamMysłowice-WesołaPLTAK
TK21-073Michał BobrowskiMPorażka TeamKrakówPLTAK
TK21-074Michał ZimońMjaWieliczkaPLNIE
TK21-075Bogusław FabianMEvanlite.comPyskowicePLTAK
TK21-076Michał GąsiorMExtreme Słopnice TEAMTymbarkPLNIE
TK21-077Gosia GniadekKDabex-BoltKrakówPLNIE
TK21-078Tomasz CuperMOrkan Wiatowice GdówPLNIE
TK21-079Damian Szczepaniak MKamienica Kamienica PLNIE
TK21-080Jakub GawronMAW - SZYBCIEJ - TEAMRzeszówPLNIE
TK21-081Tomasz PałkaMKB ParantelaLimanowaPLTAK
TK21-082Jacek PietrzakMPienińska WatahaSzczawnicaPLNIE
TK21-083Maciej ZapiórMZET Runners BytomPLTAK
TK21-084Mateusz LatochaMUśmiechnij się!TychyPLTAK
TK21-085Przemek TkaczykMDajNaPreclaKrakówPLNIE
TK21-086Henryk SikoraM-KrakówPLTAK
TK21-087Katarzyna Moszumańska - Kolegowicz KSzumka TeamKraków PLNIE
TK21-088Michał SkowronMbiegam_bo_mam_dzieciKrakówPLTAK
TK21-089Wioletta MarchukKUNTSKrakówPLTAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa